Широкий спектр високоякісних косметологічних послуг з догляду за обличчям і тілом

Для багатьох зайва рослинність на тілі здається неестетичною та негарною. Особливо страждають жінки, які готові терпіти біль, але позбутися ненависного волосся. Стандартно для вирішення проблеми використовуються спеціальні креми, віск, шугарінг. Але такі способи дають лише тимчасовий результат. Звичайно, шкіра стає гладкою, проте через 14-20 днів волоски знову відростають. Широкий спектр високоякісних косметологічних послуг з догляду за обличчям і тілом вам проведять тут https://www.laserhouse.com.ua/.

У сучасній апаратній косметології найкращим способом видалення небажаного волосся на обличчі та тілі називають лазерну епіляцію. Цей метод безболісний і ефективний дозволяє позбутися проблеми на термін до 10 років.

Процедура дуже цінується жінками, оскільки вона дозволяє досягти гладкої шкіри без болю та подразнення. Однак подібну методику використовують і чоловіки, причому вони виконують процедуру як на тілі, так і на обличчі.

Лазерна епіляція має свої плюси та мінуси, давайте докладно розглянемо кожну зі сторін методики.

Як виконується

Принцип дії процедури полягає у руйнуванні волосяної цибулини за допомогою енергії лазера. Концентрований пучок світла перетворюється на тепловий, нагріває і руйнує фолікули. Волоски стоншуються, стають неживими і через 10-14 днів випадають. Нові на їхньому місці не ростуть.

Цибулини обробляються рівномірно і поетапно, промінь не шкодить тканинам навколо обраної зони. Поступова дія тепла на пігмент і коріння, що охолоджує насадка сапфірова, гель і той факт, що процедура здійснюється в русі, робить її безболісною.

Перед сеансом зону дії дезінфікують. Якщо потрібно, застосовують анестезію, потім контактний гель наносять. Після епіляції покрив знову обробляють антисептиком. Один похід у клініку не дасть належного результату, тому що вперше лазер видаляє лише 10-20% волосся. На «винищення» практично всієї зайвої рослинності потрібно 6-8 сеансів, які потрібно проводити протягом 6-12 місяців. Потім, якщо пацієнт один раз на рік приходитиме на підтримуючу процедуру, то прибере непотрібне волосся назавжди.

Результат епіляції залежить від товщини та структури волосся, а також генетичних та гормональних особливостей людини. З якою частотою проводити сеанси для повного курсу терапії, скаже лише ваш косметолог.

Що потрібно знати тим, хто вирішив випробувати процедуру? Косметологи нашої клініки рекомендують за 14 днів до прийому не використовувати віск чи шугаринг. Застосування будь-яких способів депіляції (тобто методик видалення волосся без на фолікули) послабить ефект від лазера.

Переваги лазерної епіляції

Метод нешкідливий, тому що лазер діє тільки на меланін і корінь, але не ушкоджує навколишні тканини. Під час маніпуляції фахівець рівномірними рухами обробляє шкіру, при цьому апарат поетапно нагріває фолікули та руйнує їх. Процедура безболісна, більшість пацієнтів переносять її легко, відчуваючи лише легке поколювання. Серед інших переваг назвемо:

  1. Мінімальний час проходження. Епіляція зони ніг повністю займе близько 1,5 години.
  2. Максимум комфорту та безпеки. Налаштування апарату та саму процедуру проводить досвідчений лікар-косметолог. Враховуються особливості шкіри та волосся пацієнта, а також стан його здоров’я та самопочуття.
  3. Відсутність побічних ефектів. Це досягається завдяки висококласному обладнанню та майстерності косметологів.
  4. Можливість позбутися волосся будь-якого кольору та структури. Лазер здатний видалити їх усі – незалежно від сили пігментації, товщини та структури.
  5. Висока ефективність. Пацієнти відзначають зростаючий ефект та випадання непотрібних волосків протягом 10-14 днів після процедури.

При повному дотриманні рекомендацій лікаря пацієнтам вдається позбутися практично 99% непотрібних волосків. Такий помітний та довгостроковий ефект сьогодні можуть дати лише кілька процедур, і одна з них – лазерна епіляція.

Что будем искать? Например,Человек