Чим так характерна лазерна епіляція у Львові?

Дослідження показали, що середньостатистична жінка протягом усього життя витрачає багато часу на гоління ніг. Приблизно 72 дні з усього життя жінка витрачає тільки на гоління ніг! І в цей час навіть не входить видалення волосся на інших ділянках тіла.

Скільки потрібно процедур електроепіляції для повного видалення волосся

Якщо ви з тих людей, які не хочуть втрачати 72 дні на нескінченне гоління, то ідеальний спосіб для вас – це видалення волосся методом електроепіляції. І для початку відповімо на найголовніше питання: скільки часу може зайняти лазерна епіляція у Львові?

Тривалість самої процедури залежить від ряду факторів, у тому числі від кількості волосся і площі ділянки тіла, що обробляється. Як правило, сеанс може тривати від 15 хвилин до 1 години. Деякі клієнти просять про більш тривалі процедури, щоб проепілювати велику зону.

Що стосується кількості часу, необхідного для того, щоб побачити результати процедур електроепіляції, то це може бути не так швидко, як хотілося б. Можна сміливо сказати, що це забіг на довгу дистанцію. Якщо взяти максимальний діапазон за кількістю сеансів, він може становити від 4 до 12 відвідувань на кожну зону до повного видалення всіх волосків. Більш точна кількість сеансів можна сказати, знаючи про яку саме область тіла йде мова, оскільки волосся на різних ділянках тіла росте по-різному.

Завершення процедури електроепіляції очікується в період від 6 до 18 місяців, якщо слідувати запропонованому плану відвідування майстром з епіляції. Також слід враховувати, що перерва між процедурами становить 1-1,5 місяці, це стосується однієї робочої зони. Іншими словами, в ці перерви можна робити електроепіляцію інших зон — це значно скоротить загальний час на видалення всіх небажаних волосся назавжди.

Електроепіляція: кількість сеансів по зонах

Наприклад, наведемо середнє значення за кількістю процедур за найпопулярнішими для електроепіляції зонами:

  • Особа – 3-4 сеанси.
  • Пахви — 6-9 сеансів.
  • Бікіні – 8-10 сеансів.
  • Ноги – 8-12 сеансів.

Часто можна почути, наприклад, таку фразу: «я роками ходжу на електроепіляцію» і в певному сенсі це так, але тут варто уточнити, що перерва між відвідуваннями майстра може досягати 6 тижнів, тому виходить, що електроепіляція однієї зони може доходити до 1 15 років. А після цього клієнт переходить на іншу зону і продовжує ходити ще стільки ж.

Тому ми рекомендуємо вибрати відразу кілька зон для електроепіляції та відвідувати салон, наприклад, раз на два тижні. Це значно швидше наблизить вас до потрібного результату і ви назавжди забудете про гоління або інші способи депілції. Можливо, заради цього варто витратити час, щоб назавжди забути про зростання небажаного волосся.

Что будем искать? Например,Человек