Ексклюзивні та шикарні iPhone 14 Gold

Незважаючи на всі проблеми, пов’язані з виробництвом смартфонів та інших пристроїв, вихід iPhone 14 поки не відкладався, а Apple дозовано, нехай і через інсайдерів, передає нам все нові й нові подробиці: так, останнім часом з’явилися новини про те, як виглядатиме эксклюзивний Айфон 14, які в ньому будуть камери та нові функції. Мабуть, це найцікавіші інсайди про смартфон за останній час, за винятком того, що чубчик Face ID нарешті зменшиться і перетвориться на острівець, нехай тільки в Pro-версіях. Поговоримо про те, як зміниться iPhone 14.

Новий iPhone 14, ймовірно, порадує фанатів марки оновленим дисплеєм: у квітні стало відомо, що Apple уклала контракт із китайською компанією BOE, яка встановлюватиме в iPhone 14 свої модулі. Виробник отримав замовлення на виготовлення 25% від загальної кількості дисплеїв для iPhone, тому їх буде встановлено лише в оригінальному iPhone 14.

В інших смартфонах, як і раніше, будуть дисплеї від Samsung. Як грім серед ясного неба прилетіла новина про маніпуляції китайського бренду: кажуть, BOE схитрила, змінивши дизайн панелі, внаслідок чого контракт може бути розірваний, а виробництво буде перенесено на заводи Samsung.

У будь-якому випадку, цього року новий iPhone 14 Pro матиме всього два вирізи на екрані – під Face ID та фронтальну камеру. Друга, до речі, буде флагманською — аж від iPhone 15. Модуль камери постачатиме LG Innotek, і він стане втричі дорожчим, ніж раніше. Кажуть, якість знімків стане набагато краще, а ще в ній з’явиться автофокус — функція і зовсім дістанеться всім моделям iPhone 14. Нова фронталка буде виготовлена ​​за іншою технологією, а разом з фірмовими алгоритмами iOS, здатними «вичавлювати» з модуля камери максимум , очікуємо, що фотографії і навіть картинка під час розмови FaceTime стануть неймовірно крутими.

Новинці приписують і нову функцію Always On Display, на яку, прямо скажемо, ми чекали ще в iPhone 13: з’явиться вона лише в Pro-версіях, дисплеї яких можуть змінювати частоту від 10 до 120 Гц за допомогою технології ProMotion. Екрани iPhone 14 Pro і Pro Max зможуть опускати частоту до 1 Гц, що дозволить реалізувати довгоочікуваний Always On Display — про це говорить інсайдер Росс Янг. Щоправда, технологія не нова (з’явилася 2009 року в кнопковому Nokia) і вже давно є в Android-смартфонах і навіть у Apple Watch.

Что будем искать? Например,Человек