Тест-смужки до глюкометрів

У зв’язку з тим, що на ринку з’являється все більше і більше глюкометрів зі схожими назвами, користувачі таких пристроїв не завжди можуть точно визначити, з чим працює, а що ні. Та що там користувачі, навіть фармацевти-першостольники в аптеках бувають дають свої неперевірені поради, а розбиратися доводиться спеціалізованим магазинам та сервісним центрам.

Тест смужки для глюкометра: що це таке та як вибрати?

Вимірювати рівень цукру в крові діабетикам доводиться кілька разів на день.

Бувають випадки, коли незначна річ, яку практично не звертають уваги, стає дуже потрібна. Якщо справа стосується здоров’я, то незначних речей немає, і кожна дрібниця може стати основою. Хворих на цукровий діабет з кожним роком стає все більше і повалені йому люди різного віку. Саме тому тест смужки (Тест полоски) для глюкометра мають величезну популярність.

Вимірювати рівень цукру в крові діабетикам доводиться кілька разів на день. Тест смужки потрібні для проведення аналізу. Без даних допоміжних засобів не обійтися і щоб не вилетіти в трубу, актуальним стає питання купівлі смужок за низькою ціною.

Звичайно, можна піти іншим шляхом і щоразу звертатися за допомогою до фахівців. Але навіщо вкотре ходити до лікарні, коли можна зробити це вдома. Зміна глюкози в крові життєво необхідна для хворих на 1 і 2 типи цукрового діабету. В аптечці діабетика такі смужки повинні завжди бути, щоб швидко дізнатися рівень цукру та прийняти потрібні препарати.

Типи

Всі тест смужки, призначені для глюкометра, схожі один на одного. Якщо хочеться знайти відмінності, то вони полягають лише у фірмі-виробнику. Але не варто куштувати різні марки. Рекомендуються використовувати тест смужки тієї ж фірми, що глюкометр. Якщо не дотримуватись рекомендацій, то прилад може зламатися або видаватиме неправильний результат.

Тест смужки можна поділити за механізмом аналізу. Виділяють такі групи:

  1. Призначені для фотометричних глюкометрів. Вони працюють за принципом аналізу біоматеріалів, і у процесі хімічної реакції змінюється колір крові. Але вони не користуються популярністю з тієї причини, часто помиляються;
  2. Призначені для електрохімічних глюкометрів. На тест смужці є реагент, реакцію з яким і вступає кров. Прилад змінює електричний заряд. Результат вони видають точний. Звісно, ​​ризик помилки є, але він мінімальний.

На що звернути увагу під час виборів?

Упаковки бувають різні. У продажу можна знайти маленькі упаковки, у яких не більше 10 смужок. Але є й великі упаковки, в яких міститься до 100 штук тест-смужок.

Якщо виміри проводяться рідко, не варто купувати велику упаковку. Достатньо пачки в якій 20-40 штук. А ось діабетики, які змушені проводити вимірювання регулярно, можуть звернути увагу на великі пачки, щоб не залишитися без смужки тесту в найвідповідальніший момент.

Обов’язково потрібно звернути увагу на термін придатності, і якщо він вийшов, то не використовувати допоміжний матеріал.

Что будем искать? Например,Человек