Різновиди боксерських рукавичок

Правильно підібрати боксерські рукавички, щоб вони могли підійти вам за всіма критеріями дуже непросто. У цій статті ми розповімо вам, за якими критеріями слід вибирати рукавички в каталозі інтернет-магазину www.ekipirovka.in.ua/bokserskie-perchatki.

Основні типи боксерських рукавичок

Як відомо, існує кілька видів боксерських рукавичок: аматорські, бойові, професійні, тренувальні, для аеробіки та снарядні. Аматорські боксерські рукавички шиють таким чином, щоб великий палець був пришитий паралельно з пензлем. У таких рукавичках не бажано бити на повну силу, це може спричинити травму великого пальця. Він може вискочити із суглоба або зламатися.

У аматорських рукавичках вага шкіри має прирівнюватися до половини маси самої рукавички. Спортсменам-початківцям рекомендують під час своїх тренувань використовувати великі рукавички для того, щоб руки втомлювалися, і зберігалася сила удару. Також не варто забувати, що ударна площа залежить від ваги рукавички. Чим більша вага, тим більша ударна площа.

Професійні боксерські рукавички не можна назвати безпечними, саме тому удар, нанесений у них, набагато жорсткіший, ніж у аматорських. Професійні рукавички в залежності від ваги боксера можуть мати масу 6, 8, 10 і 12 унцій. Структура таких рукавичок дозволяє боксеру завдавати сильних ударів, і бути впевненим, що його руки перебувають у безпеці. Такі рукавички, як правило, фіксуються за допомогою шнурівки. Великий палець у них забирається до других фалангів вказівного та середнього пальців, а захистом від травм для нього служить маленька подушка.

Бойові рукавички створені для змагань, і основною метою є максимальний захист спортсмена. Такі рукавички мають різницю за вагою. Бойові рукавички мають дуже щільний шар наповнювача, а їх форма більш кругла і опукла. Такі рукавички, як правило, мають білу пляму, яка допомагає суддям рахувати окуляри при завданні ударів.

В основному тренувальні рукавички використовують на тренуваннях під час спарингів та роботи зі снарядами. Рукавички такого типу добре захищають руки спортсмена. Найлегші тренувальні рукавички важать 12 унцій, а найважчі – 16 унцій. Найчастіше такі рукавички роблять на липучці для того, щоб була можливість їх швидко знімати та одягати під час тренування.

Снарядні рукавички також служать захисту рук спортсмена, і найчастіше їх покриття зовні трохи жорсткіше, ніж в бойових рукавичок. Рукавички такого типу використовують під час роботи з пневмогрушею, мішками чи лапами. Снарядні рукавички важать, як правило, від 12 до 18 унцій.

Аеробні боксерські рукавички використовуються виключно для виконання аеробних вправ.

Характеристики боксерських рукавичок

Назвемо кілька важливих характеристик боксерських рукавичок. До них відносяться: розмір, вага, зовнішній матеріал, наповнювач, застібка, антибактеріальне просочення та вентиляція. Вагу всіх рукавичок вимірюють в унціях. Щоб уникнути травм, на тренуваннях використовують важкі рукавички.

Великі боксерські рукавички здатні добре захищати обличчя спортсмена і роблять удар м'якшим. Також існують рукавички невеликих розмірів, їх використовують за участю в спарингах, крім цього є ще снарядні рукавички – для роботи з боксерською грушею або снарядом. Боксерські рукавички виготовляються найчастіше з натуральної шкіри, але іноді для виготовлення використовують шкірозамінник. Як наповнювач, як правило, використовують пенорезину або вату.

При виборі рукавичок насамперед увагу слід звернути на фіксацію зап'ястя, щоб надалі уникнути травм. Вентиляція в рукавичках не менш важлива, це пов'язано з тим, що під час тренувань руки сильно пітніють. Антибактеріальне просочення служить як захист рук і перешкоджає поширенню шкідливих бактерій, а також допомагає тривалий час зберігати приємний запах рукавичок.

Матеріал, з якого виготовляють боксерські рукавички

Найчастіше боксерські рукавички виготовляють або з натуральної шкіри, або зі шкірозамінників. Краще купувати рукавички, виготовлені з натуральної шкіри, тому що вони зручні, практичні та довговічні. Але не варто їх відчувати на міцність і завдавати по снаряду дуже сильних ударів, це може призвести до того, що шкіра швидко зноситься.

У деяких моделях рукавичок верх виготовлений зі шкірозамінника, а внутрішня поверхня — із замші з перфорацією, або з натуральної шкіри. Такі моделі боксерських рукавичок дозволяють дихати рукам, але менш довговічні, ніж шкіряні.

Рукавички також можуть бути повністю виготовлені зі шкірозамінника. У виготовленні боксерських рукавичок використовують різні види шкірозамінників. Один із видів – це м'який, японського виробництва, а другий – жорсткий, що нагадує шкіру кози. Але за своїми властивостями деякі рукавички, виготовлені зі шкірозамінника, нічим не поступаються рукавичкам, виготовленим із натуральної шкіри.

Что будем искать? Например,Человек