Як проходять аутизм заняття у Києві

Аутизм став діагнозом вашої дитини. Звичайно, до такого повороту психологічно мало хто готовий. Тому багато батьків, почувши про захворювання дитини, приходять у відчай. Не втішатимемо вас звичними словами, що все буде добре. Щось буде справді добре, а до чогось треба буде докласти зусиль і чималих. Адже з діагнозом дитячий аутизм ваша дитина житиме вже до кінця своїх днів. Але як? Це повністю залежить від вас.

Збираємось з думками, і почнемо з того, що перестанемо будь-кого, в т.ч. і себе, звинувачувати у всьому. Ніхто у цьому однозначно не винний. Причини аутизму в дітей віком досі ніхто не знає. Є багато думок, але вони ще мало обґрунтовані. Але масштаби поширення аутизму в дітей віком у всьому світі змушує вже зараз замислитися багатьох. За останніми даними, у США до 2025 року кожен другий малюк матиме симптоми аутизму, якщо сьогодні серйозно не підійти до пояснення його причин.

ДИТЯЧИЙ АУТИЗМ — ПОЧАТОК ВСІХ ПОЧАТОК

Отже, після того, як вашій дитині було поставлено діагноз «дитячий аутизм», потрібно зібратися з духом і продовжити виховувати, розвивати та доглядати за малюком, але вже інакше. Для цього пропонуємо проконсультуватися у таких спеціалістів, як вчитель-дефектолог або спеціальний психолог, які вже мають досвід роботи з дітьми-аутистами та можуть представити розгорнуту характеристику психологічного стану вашої дитини, а також запропонувати форми та напрямки корекційних занять саме з нею.

Центр АВА-терапії «Моя дитина» працює з 2014 року та надає аутизм заняття у Києві, а саме — допомогу дітям з розладами аутистичного спектру, затримкою мовленевого та психомоторного розвитку, СДУГ, та іншими особливостями розвитку.

Який би вид дитячого аутизму не був поставлений вашій дитині, необхідно створити найкомфортніші умови для її розвитку. Головне, щоб ви діяли комплексно, а чи не хаотично. Розуміємо, що ви готові на все для здоров’я власної дитини. Але постійні заміни одних методик іншими ніколи не приведуть до позитивних результатів у малюка, що має синдром раннього дитячого аутизму.

Комплексний підхід має охопити як медикаментозну підтримку здоров’я дитини, так і інтенсивні психолого-педагогічні заходи, які відповідатимуть стану його розвитку. Ви повинні бути готові приділяти максимальну кількість часу для занять з ним (не менше 5 годин на день). І побачите, що результати вас порадують, і ваше маля незабаром зможе вас розуміти, потім піде до школи і навіть стане самостійним. Адже аутизм у дітей лікуванню та корекції підлягає.

До речі, серед знаменитих людей також є аутисти. Поцікавтеся їх іменами та біографіями, і це додасть вам сили.

Что будем искать? Например,Человек