Гінеколог, якому ви довіряєте, — запорука здоров’я та успішного перебігу вагітності

Уважний лікарський контроль — запорука благополуччя майбутньої мами та її малюка та гарантія того, що вагітність протікатиме гладко. У будь-якій жіночій консультації або медичному центрі кожна вагітна жінка, що звернулася, отримає необхідний обсяг допомоги на підставі існуючих стандартів і відповідно до індивідуальних потреб. Детально тут https://czr.com.ua/.

Кожна жінка та вагітність унікальні. Хтось молодий, сповнений сил і здоров'я, а у когось був негативний досвід або є захворювання, що ускладнюють період очікування дитини. Одні жінки впевнені у собі і легкому перебігу вагітності, в інших безліч переживань і питань. Комусь потрібен мінімум медичного втручання, а комусь знадобляться додаткові дослідження, аналізи та невсипущий контроль за станом. Якими б не були ці особливості здоров'я та психологічного настрою, всім майбутнім мамам потрібно регулярно спостерігатися у грамотного акушера-гінеколога.

Отже, ви вагітні, тест показує дві чіткі смужки, а ви із завмиранням серця знаходите у себе перші ознаки «цікавого становища». Коли потрібно йти до лікаря і що вас чекатиме на прийомі?

Звісно, ​​за найменшої затримки бігти до лікаря не потрібно. Зробіть тест, переконайтеся, що ви вагітні, і лише потім вирушайте до гінеколога. Потрібно зробити це до 12 тижнів, оптимально – у 8-10, але можна й раніше, якщо щось турбує. Раннє звернення до лікаря дозволить виявити можливі ускладнення або відхилення протягом вагітності, при необхідності пролікувати їх. Крім того, за ранню постановку на облік належить невелика грошова допомога від держави.

Гінекологічний огляд небезпечний?

Існує думка, що гінекологічним огляд на ранніх термінах може бути шкідливий, оскільки може спровокувати загрозу переривання вагітності. У вкрай поодиноких випадках таке справді можливе, тому раніше 8-9 тижнів без особливої ​​потреби на огляд йти не потрібно. Небажано проводити обстеження в ті дні, коли могла бути менструація, якби не настала вагітність, — цей період вважається потенційно небезпечним.

Якщо жінка дуже боїться огляду, його можна замінити на ультразвукове дослідження, а мазки взяти на кушетці. Але загалом у здорової жінки акуратно та грамотно проведене гінекологічне обстеження не повинно викликати жодних несприятливих наслідків та небажаних відчуттів. Якщо при першому огляді ніяких патологій не буде виявлено, наступне дослідження піхви буде тільки в третьому триместрі.

Что будем искать? Например,Человек