Який урожай дають кущі лохини

Бізнес ідея вирощування лохини з розрахунками

Як почати бізнес на вирощуванні лохини на своїй ділянці? Скільки вкладень буде потрібно, куди збувати ягоду? Яка рентабельність вирощування лохини як бізнес? Читайте детальний бізнес-план вирощування лохини з розрахунками.

Ви можете вирощувати лохину в домашніх умовах і добре заробляти на продажу садової ягоди і саджанців. Але для цього потрібно створити правильні посадочні умови. А перед роботою — оцінити ідею бізнесу на предмет рентабельності в вашому регіоні. Який урожай дають кущі лохини узнати можете тут https://harvest-center.com.ua/lohina/.

Оцінюємо ідею

Перед запуском справи потрібно серйозно підійти до оцінки справи. Є багато нюансів в вирощуванні лохини. Тому такі питання і відповіді на них допоможуть прояснити ситуацію:

  1. Чи є у вас відповідні ділянки для посадки лохини? — ділянки повинні бути «чистими», тобто на них раніше не повинні були вирощувати інші культури, в іншому випадку доведеться серйозно змінювати склад грунту.
  2. Чи є конкуренти в справі? — якщо ринок зайнятий, розглядайте іншу нішу або будьте готові до зниження цін і пошуку покупців.
  3. Чи є попит? — незалежно від конкурентів потрібно аналізувати попит. Якщо конкуренти є, ринок може бути перенасичений. Якщо конкурентів немає, то люди будуть просто не готові купувати ягоду в великих кількостях, і доведеться шукати додаткові точки збуту поза вашого регіону.
  4. Чи є у вас бажання працювати в цій справі довгі роки? — важливий фактор. Це називається неформальна оцінка бізнесу, коли оцінюється бажання працювати, команда.

Переваг у лохини достатньо. Для ведення справи потрібно вивчити інформацію по посадці і догляду, а також правильно підготувати грунт. Якщо конкуренція відсутня повністю, а ринок збуту маленький, то попит буде занижений і доведеться виходити на чужі території. В іншому випадку проблем не виникне.

Кому підійде заняття бізнесом по вирощуванню лохини:

  1. Тим, хто проживає в селі;
  2. Хто хоче зайнятися бізнесом і має землі;
  3. Кому подобається різноманітність;
  4. Хто не боїться займатися складними видами діяльності;
  5. Хто хоче виділитися.

Це справа точно підійде вам, якщо ви підходите під вищеописані параметри. Незважаючи на свою екзотичність, лохина користується попитом і її можна вирощувати практично скрізь. Єдине що потрібно добре підготувати, так це ділянка, а після правильно доглядати за ягодою і шукати споживачів на лохину.

Что будем искать? Например,Человек