Як вибрати жіночу шкіряну сумку

Хоча сьогодні на ринку сумок вибір величезний, зустріч з аксесуаром, який потрібен саме вам, не гарантований. При виборі сумки необхідно керуватися декількома простими принципами, як вибрати шкіряну жіночу сумку. Тоді вам вдасться придбати одночасно практичну і елегантну річ. Не слід надто сильно покладатися на модні тенденції і віяння. Як правило, вони не відповідають індивідуальним потребам. Шкіряна сумка — річ досить дорога, тому її купують не на один сезон.

Що вибрати діловим жінкам з шкіряних сумок

Діловим жінкам сумка зі шкіри підійде, як повсякденний варіант, оскільки шкіряні вироби не пропускають вологу, та й видалити з них бруд легко і просто. Такого роду сумка повинна відрізнятися місткістю. Ручки у такого аксесуара повинні бути також надійними.

Непогано, якщо в сумці є багато внутрішніх кишеньок, в них зручно зберігати різні дрібниці. Кишеньку для мобільного телефону не зайва деталь в діловій сумці, сьогодні це не тільки актуально, але і продиктовано необхідністю.

Що стосується стилю ділової сумки, краще вибирати класику. Навіть декор такого аксесуара рекомендується виконувати з практичних матеріалів. Наприклад, все тієї ж шкіри, а не намистин або страз, які легко відриваються при першій можливості.

Як відрізнити штучну шкіру на сумці від натуральної

Сучасні технології дозволяють виробляти штучну шкіру, вид якої не відрізняється від натуральної. Щоб вам не довелося пошкодувати про покупку, навчитеся по виду сумки визначати її натуральність. Огляньте виріб, необхідно знайти його зріз або край. Якщо перед вами виріб, вироблене сумлінним виробником, ви побачите прикріплений до товару пробник. Шкіра має характерний запах, понюхайте пробник.

Але це ще не все, оскільки синтетичні полімери можна обробити ароматами. Більш ефективною перевіркою вважається перевірка на дотик. Помацати сумку треба не для того, щоб зрозуміти, яка її текстура. Важливо дізнатися, як нагрівається поверхню виробу. Натуральна шкіра набуває температуру людського тіла.

Методи перевірки натуральної шкіри

Існують і інші методи перевірки, як вибрати шкіряну жіночу сумку. Але їх можна провести тільки з дозволу продавця. Якщо у вас буде така можливість, скористайтеся відкритим вогнем. Якщо уздовж поверхні сумки провести запальничкою, можна зрозуміти, підробка перед вами чи ні. Короткочасний контакт з вогнем не зашкодить поверхню сумки з натуральної шкіри, замінник буде плавитися. На подібний експеримент вирішиться тільки сумлінну продавець, тому варто запропонувати такий варіант перевірки продавцеві в магазині.

На покупку шкіряної сумки іноді потрібна значна сума, тому, перш ніж віддавати гроші, капніть воду на поверхню виробу. Аксесуар з натуральної шкіри повинен злегка потемніти, так як вода здатна вбиратися в шкіру. Крапля на полімері залишиться на місці.

Обов’язково перевірте фурнітуру на сумці

Перевірте якість фурнітури, в дорогому виробі вона повинна бути покрита спеціальною захисною плівкою. Рядки на сумці також повинні бути рівними і якісними, про що стирчать нитках не повинно йтися зовсім.

Что будем искать? Например,Человек