Як правильно підбирати прикраси? Поради стилістів

У сучасному світі моди вже давно немає ніяких суворих правил і обов’язків. Все зводиться до комфорту і самовираження. Жінки можуть вільно вибирати собі все що хочуть, не обов’язково потрібно носити дорогі прикраси та діаманти. Зараз все набагато простіше, а виглядати може набагато стильніше і красивіше. Рекомендація одна — вибирайте прикраси, як і чоловічі куртки весна осінь, відповідно до ваших особливостей фігури.

Не соромтеся комбінувати різні кольори, довжину, фактури та метали. Якщо хочете витягнути свій силует і зробити фігуру витонченішою, то вибирайте довгі ланцюжки, можна навіть кілька одночасно. Тут звичайно все індивідуально, так як зростання і обсяги у всіх різні і складно сказати, що вам точно підійде. Дивіться у дзеркало та зможете регулювати самостійно. Тут можете покластися тільки на себе, ну або на ту людину, яка поруч з вами.

Дуже багато жінок досі, як і за часів своєї молодості, вважають за краще носити намисто. Можливо комусь вони реально йдуть, але найчастіше вони призводять нас до народних мотивів. Якщо вам не потрібно такого ефекту, то краще замініть їх на ланцюжок. Якщо хочете собі прикрасу, яка буде служити вам дуже довго і буде завжди в тренді, то придивіться до ланцюжка з кулоном.

Дуже ефектно виглядає такий довгий ланцюжок, який спускатиметься по вашому тілу трохи нижче лінії бюстгальтера. Вони витягають лінію тіла і візуально ви виглядатимете стрункішою. Якщо ланцюжок буде тонкий, то він просто доповнюватиме Ваш образ, при цьому все повинно в цьому випадку виглядати гармонійно. Якщо ланцюжок буде великим, це вже буде акцентний момент, зверніть увагу на це, адже акцент в образі повинен бути один. Якщо ви володарка пишних форм, то тоненькі ланцюжки вам протипоказані. Тут можливий варіант тоненького аксесуара, а ще краще без нього.

Підбирайте прикраси більші, але не короткі, як це додасть вам об’ємів. Краще звичайно підібрати великий ланцюжок, довгу і з помітним кулоном, геометричної форми і теж бажано довгим. Тоді ви зможете візуально прибрати кілька кілограм та сантиметрів у талії. Так що не забувайте носити прикраси, може для когось це і не обов’язковий елемент для привабливого образу, але ми думаємо, що це важливий елемент зовнішнього вигляду. Це не тільки додає стилю вашому образу, а також впливає на ваш силует, ошатність і внутрішню впевненість і привабливість.

Что будем искать? Например,Человек