Білий мармур: елегантність та вишуканість

Мармур – затребуваний оздоблювальний матеріал, міцна порода елітної якості. Білий мармур є унікальним сортом натурального каменю, який виділяється серед інших природних матеріалів довговічністю. Білий мармур добре піддається обробці, камінь пластичний при роботі з ним, що дозволяє створювати з нього як предмети декору, сходи, скульптури, так і плитку для обробки приміщень.

Особливості матеріалу

  • При правильному поліруванні мармурова сировина набуває оригінального природного малюнка і цікавої фактури. Камінь водонепроникний, тому затребуваний в оздобленні приміщень з підвищеним рівнем вологості: він чудово виглядає в інтер’єрі сауни, лазні, розкішної ванної кімнати.
  • Особливо витонченими з білого мармуру виходять фонтани та басейни. Також матеріал йде на виготовлення величних колон та стільниць, ексклюзивних предметів меблів. З нього роблять дорогу плитку на підлогу, дивовижної краси сходів, стінові панелі для особняків.
  • Мармур білого відтінку чудово виглядає в інтер’єрі з будь-якими іншими матеріалами натурального походження. Його можна успішно комбінувати із металом, деревом, склом.
  • Природний камінь екологічно чистий, робить приміщення візуально просторим. У роботі з мінералом майстри відзначають простоту його полірування та різноманітність відтінків.
  • Залежно від родовища, білий мармур може мати специфічний колір та малюнок прожилок. У кар’єрах породі набуває певних властивостей і забарвлення, яке залежить від домішок, що входять до складу каменю. Химерність прожилок утворюється з допомогою кристалічної структури мінералу. Матеріал може мати однорідну структуру, на тлі якої помітні прожилки. За кольором ці включення бувають сірими, рожевими, білими або жовтими.

Купити білий мармур від Bareks Marmyr

Вітчизняне підприємство Bareks Marmyr має у своєму розпорядженні величезний вибір натурального каменю, у тому числі і білого мармуру. Можна замовити мармур благородного відтінку у будь-якій кількості: покупцеві буде доставлено добірний, міцний матеріал найвищої якості. Фахівці компанії привозять найкращі сорти каменю з усього світу.

У каталозі легко вибрати не тільки мармур, а й граніт, онікс, травертин, доломіт та інші натуральні мінерали. Мармур замовляють українські підприємства, які працюють із каменем на професійній основі. Компанія підтримує ціни на рівні ринкових, постійно поповнюючи асортименти продукції. Крім продажу каменю тут пропонують послуги виготовлення різних виробів з натурального каменю, їх ремонт та відновлення. Фахівці Bareks Marmyr виконують гідроабразивне та фігурне різання каменю, полірувальні роботи.

Что будем искать? Например,Человек