Як зрозуміти, яка секс-іграшка підійде саме вам?

Секс-іграшки — інтимні товари, що дозволяють поглянути на сексуальне життя під іншим кутом. Згідно зі статистикою, під час пандемії та всесвітнього карантину кількість покупок секс-іграшок значно зросла. Особливо часто зверталися пари в секс-шоп, який має формат інтернет-магазину. Там можна спокійно без консультанта подивитися різноманітність, почитати характеристики, конфіденційно замовити та отримати анонімно. Якщо ви не скористалися ковідним часом і не замовили іграшки для інтимного життя, зробіть це після прочитання статті.

Що таке секс-іграшка та які у неї переваги?

Іграшки із секс-шопу — інноваційний спосіб урізноманітнити сексуальне життя, додати до нього новий досвід та емоції. Сексологи називають їх важливим елементом інтимного життя багатьох людей. Пристрої можуть бути різного виду, форми, матеріалу, розміру, функціоналу та можливостей.

Головна перевага секс-іграшок – можливість зміцнити довіру та покращити близькість між партнерами. Ви зможете глибше зрозуміти свого партнера, розкрити свої побажання та показати це на прикладі. Якщо у пари є якісь проблеми у сексуальному плані, секс-іграшки допоможуть їх вирішити.

Яскравий оргазм ще одна перевага використання інтимних товарів. Незалежно від того, використовуєте секс-іграшку самостійно або разом із партнером, на вас чекає новий досвід. Більше того, багато дівчат не отримують під час статевого акту оргазм. Використовуючи секс-іграшки, можна не лише довести дівчину до піку, а й дослідити разом із нею її тіло та ерогенні зони.

Використання секс-іграшок позитивно впливає на самооцінку та впевненість у сексуальних стосунках. Боязкість і сором’язливість часто заважають повністю розкритися перед партнером, щоб насолоджуватися статевим актом. Додавши секс-іграшки в сексуальне життя, ви почуватиметеся впевненіше. Більше того, вже доведено, що використання секс-іграшок знижує стрес, покращує емоційне тло, позитивно позначається на потенції та здоров’я органів малого тазу.

Секс-іграшки: які є та чим відрізняються?

Різноманітність інтимних товарів може вразити, особливо якщо ви вперше вирішили замислитись над новим досвідом у сексуальному житті. Які бувають інтимні товари та в чому їх особливості:

 • вібратори створюють вібрації для стимуляції ерогенних зон;
 • фалоімітатори — секс-іграшки, які є моделлю пеніса (наприклад, створені на основі зліпків реальних порноакторів);
 • мастурбатори можуть мати форму частин жіночого тіла (також є зліпки відомих порноактрис);
 • анальні іграшки — велика категорія інтимних товарів, призначених для стимуляції анальної зони (вібратори, фалоімітатори, пробки та інше);
 • гаджети для стимуляції клітори;
 • насадки на пеніс можуть збільшувати розмір або покращувати ерекцію;
 • кляпи, маски та інша атрибутика для рольових ігор.

Це лише найпопулярніші секс-іграшки. Якщо вивчати тему більш детально, ви можете знайти неймовірний асортимент пристроїв для сексуального задоволення.

Як вибрати першу секс-іграшку?

Якщо ви новачок в індустрії інтимних товарів, питання, як вибрати секс-іграшку, може бути трохи складним. Однак сексологи часто рекомендують секс-іграшки і ось поради щодо їх вибору:

 1. Для старту рекомендуються найпростіші моделі. Це допоможе розслабитися та знайомитися з інтимними товарами. Набирайте рівні складності поступово.
 2. Тут розмір має значення. Початківцям радять вібратори та фалоімітатори компактних розмірів.
 3. Вибирайте лише якісні та безпечні матеріали. У складі не повинно бути флатів та інших токсичних речовин. Краще дивитися моделі із медичного силікону, кібершкіри, скла тощо.
 4. Визначтеся із зоною для стимуляції. Якщо хочете секс-іграшку для різноманітності з партнером, перегляньте моделі для пар.
 5. Безпека та зручність. Початківцям радять дивитися моделі з обмежувачем. Обов’язково використовуйте лубрикант, а після застосування очищайте гаджет спеціальним засобом.

Ціна також є важливим критерієм. Навіть якщо ви хочете лише спробувати, не заощаджуйте на секс-іграшках.

Что будем искать? Например,Человек