Діагностика та лікування: яку клініку краще обрати у Києві

Здоров’я є найціннішим активом, яким ми можемо володіти. Слідкувати за своїм станом здоров’я та реагувати на незвичайні симптоми є важливою складовою нашого загального благополуччя.

Багато хвороб, особливо на початкових стадіях, можуть бути легше виявлені та швидше лікуються, якщо вчасно звернутися до лікаря. Правильна діагностика та вчасне лікування можуть убезпечити нас від ускладнень та запобігти прогресуванню хвороби. Тому, слідкуйте за змінами у своєму організмі, не ігноруйте незвичайні симптоми та звертайтесь до лікаря для консультації та професійної допомоги.

Поради вибору клініки

Діагностика та лікування в клініці VIVERE CLINIC ґрунтуються на глибокому розумінні взаємозв’язку всіх процесів в організмі. Спеціалісти поєднують знання, компетенції та практику в галузі генетики, імунології, неврології, психіатрії, ендокринології та мітохондріальних порушень. Детальніше за посиланням дізнайтеся корисну інформацію: про послуги, методи діагностики та лікування.

Лікарі клініки використовують останні досягнення медичної науки, щоб виявити справжні причини хвороби та найшвидше поставити правильний діагноз. Інноваційні доказові методи лікування дозволяють пацієнтам повернутися до повноцінного життя.

VIVERE CLINIC – це єдина українська та європейська експертна клініка, яка застосовує комплексний та мультидисциплінарний підхід у діагностиці та лікуванні дітей з розладами аутистичного спектру, синдромом PANS/PANDAS, а також дорослих пацієнтів з хронічною втомою, депресивно-тривожними розладами, аутоімунними енцефалітами, деменцією та іншими хворобами, що спричинені порушеннями метаболічних та нейроімунологічних процесів.

Сучасна клініка пропонує консультацію і допомогу висококваліфікованих фахівців, які використовують передові методи та технології для точної діагностики та ефективного лікування. Експерти розуміють складність цих станів, тому роблять все можливе, щоб знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Мета лікарів — поліпшити якість життя наших пацієнтів та надати їм найкращу можливу медичну допомогу.

Ексклюзивна комплексна діагностика

В медичному центрі VIVERE здійснюється унікальна комплексна діагностика РАС. Ця концепція була розроблена лікарями, з урахуванням багаторічного досвіду, останніх досліджень та світових досягнень в медицині.

Комплексна діагностика РАС включає наступні етапи:

  • генетика та епігенетика;
  • виявлення метаболічних порушень;
  • визначення імунологічних порушень;
  • діагностика нейрозапалення;
  • дослідження поведінкових реакцій.

Основою є генетична схильність пацієнта. Генетичні фактори, у свою чергу, призводять до метаболічних порушень, які впливають на імунну систему (інфекційний синдром, аутоімунний синдром, імунне запалення, алергічний синдром та онкологічний синдром).

Імунні порушення сприяють розвитку нейрозапалення, яке пошкоджує мозок і викликає клінічні симптоми РАС, такі як синдром дефіциту уваги та гіперактивності, обсесивно-компульсивний синдром, порушення мовлення та когнітивні порушення, епілепсія та епілептичний синдром, гіперкінези і т.д. Звертайтеся за допомогою до професіоналів клініки.

 

Что будем искать? Например,Человек