Комоди з дерева для спальні, вітальні та дитячої кімнати від компанії LORI

Комоди з дерева продовжують мати попит завдяки своїй практичності: всередині можна вмістити чимало речей, а згори – поставити вазони, фоторамки та інші предмети декору. При цьому кімнати з комодами сприймаються більш просторими в порівнянні з приміщенням такої ж площі, де стоїть шафа.

Ознаки якісного комода з дерева

Дерев’яні комоди можуть сильно відрізнятися дизайном і кольором, але надійні моделі мають декілька спільних рис:

  1. Міцний матеріал корпусу, полиць та ящиків. Комод має витримувати значну вагу покладених у нього речей. Оптимальний варіант – підготовлена належним чином деревина, адже ДСП та МДФ значно поступаються їй у витривалості та довговічності.
  2. Якісну фурнітуру. Користування комодом передбачає регулярне відкривання дверцят і висування ящиків. Меблі, в яких складно закрити дверцята через їхню деформацію, не можна назвати зручними. Гарний комод обов’язково укомплектований міцними петлями, ручками та надійними напрямними для ящиків.
  3. Безпечні захисні покриття. Комоди з дерева потребують фінальної обробки спеціальними покриттями, які забезпечать їхній захист від вологи та бруду. Прийнятним варіантом є використання лише сертифікованих засобів, які повністю безпечні для людей та тварин.

Крім цього, зважайте на зовнішній вигляд. Адже якщо ви вирішили придбати комод, який прослужить вам не одне десятиліття, врахуйте, що виріб з універсальним дизайном буде мати доречний вигляд в оселі попри зміни поточних тенденцій.

Найкращі дерев’яні комоди від виробника

На надійні комоди з дерева ціна не може бути низькою через вартість матеріалів, використаних під час їх виготовлення. Вдалим рішенням буде звернутися напряму до виробника, щоб не переплачувати посередникам. Міцні та місткі комоди ви можете замовити в полтавській компанії LORI. Продукція її виробництва високо цінується в Україні та країнах ЄС.

Підприємство спеціалізується на виготовленні меблів із дуба. При виробництві корпусних меблів компанія використовує фурнітуру лише перевірених виробників. Останнім етапом виробництва є незалежна експертиза, під час якої кожен виріб перевіряють на відповідність стандартам якості.

Купити комод потрібного розміру та кольору можна в офіційних магазинах компанії в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Розмістити замовлення також можна на сайті виробника. На всі свої вироби компанія надає гарантію 2 роки.

Что будем искать? Например,Человек