Як вибрати колготки з імітацією панчох

Колготки з імітацією панчохи здаються багатьом настільки красивими, що вони відкидають усі сумніви та наважуються на покупку. А в результаті після примірки виявляють, що реальність може бути дуже далекою від привабливої ​​картинки на упаковці. Вибрати колготки з імітацією панчох та замовити по гарній ціні ви можете в цьому магазині https://kolgot.net/pantyhose_with_effect_stocking/.

На яких ногах добре виглядатимуть колготки з імітацією панчох?

Незважаючи на всю величезну спокусу побачити на собі зухвалі колготки з малюнком панчіх, постарайтеся придушити перший, другий і навіть третій порив негайно побігти в магазин, а насамперед оцініть критичним поглядом свої ноги. Постарайтеся уявити, як виглядатимуть колготки, що вам сподобалися, саме на ваших ногах. Пам’ятайте, що купуючи колготки, ви й купуєте лише колготки, а не ноги, які зображені на упаковці. Тому колготки не перетворять ваші ноги чудовим чином, навіть їсти володіють стягуючими, коригуючими і моделюючими властивостями.

Колготки з імітацією панчох, про які ми нещодавно писали, добре виглядатимуть на довгих тонких ногах. Якщо ж ваші стегна вимагають дієти та фізичних вправ, займіться цим. А покупку колготок з малюнком панчіх відкладіть до наступної модної хвилі.

Якщо ваші ноги закороткі, віддайте перевагу модним колготкам з однорідним малюнком по всій довжині. Відсікаюча поперечна лінія малюнка панчоха зробить ваші ноги зорово коротшими, ви виглядатимете безглуздо.

Але причина може бути не тільки в ногах, а й у тому, що колготки з імітацією панчіх вимагають відповідного підбору одягу та взуття.

З чим носити колготки з імітацією панчіх?

Взуття за стилем повинне відповідати колготкам. Банальщина? Але ця очевидна істина видно не всім, доказ тому — безліч красунь, що пишаються вулицями «прекрасних» у своїй безглуздості. Сподіваємося, ви не прагнете поповнити їхні лави?

Залежність філігранності малюнка та товщини підборів настільки «тонка матерія», що не потребує словесного пояснення. Якщо є смак та почуття стилю – керуйтеся ними. Якщо ні – виберіть картинку в модному журналі та постарайтеся одягнутися саме так, як на ній зображено.

Колготки з імітацією панчіх — це той самий тренд, дотримуватися якого зовсім не обов’язково. Більшість, і, можливо, ви в тому числі, не будуть виглядати як дівчата з упаковок. Ще враховуйте, що професійну зйомку для каталогів та ефектних упаковок роблять із певного ракурсу, зазвичай моделей знімають знизу – так ноги здаються довшими. А на вас, особливо на ноги, дивитимуться зверху. Більшість виглядатиме, як дівчата на цих фото нижче. Дивіться, думайте, вирішуйте носити чи не носити вам колготки з імітацією панчох.

Колготки з малюнком панчіх допомагають підкреслити целюліт, привертають увагу до визначних частин тіла, візуально вкорочують ноги.

Что будем искать? Например,Человек