Види фотопаперу для струменевого принтера

Якість фотографії або текстового документа залежить не тільки від можливостей друкувального пристрою. Крім коректного налаштування ПУ та якості зображення у цифровому вигляді, значну роль відіграють властивості та можливості витратних матеріалів. Давайте розглянемо, які особливості має фотопапір для струменевих принтерів та як їх використовувати для отримання максимально якісного відбитка. Якщо вам потрібні холсти в рулонах для друку ви можете їх замовити на сайті https://fotoink.com.ua/kholsty-v-rulonnakh/.

Основні види та властивості фотопаперу

Матовий папір часто використовується для друку чорно-білих знімків, репродукцій картин, художньої графіки, пейзажів, портретів та натюрмортів. На матовій поверхні зображення виглядають більш природними, а відтінки виходять трохи приглушеними.

Глянцевий папір використовується для друку портфоліо, альбомних фотографій, ілюстрацій. Блискуча поверхня візуально робить зображення яскравішим і насиченим.
Напівглянцевий папір є середнім варіантом між матовим та глянсовим. Вона м'яко передає відтінки, має приглушений блиск, також не з'являються відблиски при освітленні. Її також обирають для створення альбомних та інтер'єрних знімків, творчих робіт, демонстраційних матеріалів.

Суперглянцевий папір стане відмінним рішенням за бажання отримати утрировано яскраве зображення. Носії такого плану часто обирають до роботи з рекламою, щоб отримати максимально ефективний результат.

Зверніть увагу, що класичний офсетний папір, який ми використовуємо для друку текстових документів, не підходить для створення якісних знімків у фотоальбомі. Враховуючи невелику щільність паперу, чорнило просочує його наскрізь, що призводить до деформування листа. Крім того, роздільна здатність тонкого офісного паперу не дозволяє відобразити весь спектр відтінків. Це спотворює передачу кольорів і робить зображення більш тьмяним і не таким чітким, як в електронному варіанті. Щоб досягти бажаного результату, вивчіть основні характеристики фотопаперу та співвіднесіть їх з вимогами до отриманого відбитка.

Розміри та інші характеристики фотопаперу для струменевих принтерів

Вибір фотопаперу для струменевих принтерів починається з формату. Подумайте, які матеріали ви друкуватимете. Якщо раніше потрібно було розрізати стандартні аркуші формату А4 для отримання носіїв потрібного формату, тепер можна придбати комплекти паперу у форматі А5, А6 та інших. Якщо ви плануєте працювати з виробами нестандартних розмірів, вибирайте фотопапір для струменевих принтерів не у форматі А4, а в рулонах. Як правило, фотопапір у рулонах коштує дешевше за той, який продається в комплектах. При цьому рулонні носії можуть використовувати не лише власники плотерів — часто можливість використання такого паперу передбачена і для настільних моделей принтерів. Також передбачено фотопапір для струменевих принтерів у форматі А3, який використовується для роботи з кресленнями, графіками, схемами, проектною та інженерною документацією у сфері реклами.

Что будем искать? Например,Человек