Доставка квітів у Києві — здивувати букетом тепер набагато легше!

Чи стикалися ви з ситуацією, коли подарований букет в'яне через 2-3 дні? У таких випадках зазвичай відчуваєш розчарування: шкода, що квіти тішили так мало, а тепер вирушають на звалище. Саме тому флористи "https://present.ua/ua/" використовують лише свіжі, нещодавно зрізані рослини: вони прикрашатимуть будинок чи офіс як мінімум 5-6 днів. Які квіти для букета найстійкіші і як правильно доглядати квіткову композицію, ми розповімо в цій статті.

На тривалість свіжості квітів впливають різні чинники: час та спосіб зрізання, умови зберігання, методика підготовки до продажу, чистота води, використання спеціальних засобів харчування рослини. Однак окрім цього кожна квітка має свої індивідуальні характеристики. Є кілька видів стійких квітів для букета. Вони невибагливі і при належному догляді довго радуватимуть красою та свіжістю.

Троянда

Троянда вважається примхливою і швидко в'яне рослиною. Насправді це один із найстійкіших кольорів. Навіть без підживлення троянда стоятиме у воді щонайменше тиждень, а з використанням спеціальної поживної речовини — до 2-3 тижнів. Стійкість залежить від місця вирощування квітів. Російські троянди мають тонкий приємний аромат і стоять у вазі 5-7 днів. Голландські не пахнуть, зате не в'януть 10-14 днів.

Щоб квіти залишалися стійкими якнайдовше, з букета не можна знімати упаковку 2-3 години після занесення в приміщення. Троянди повинні адаптуватися до кімнатної температури. Для підживлення не можна використовувати народні засоби лише спеціальну готову суміш. Якщо на стеблах обірвати листя, бутони отримають більше живлення та довше збережуть свіжість.

Альстромерія

Це один із найстійкіших кольорів у зрізанні. Альстромерії схожі на лілії, але відрізняються різноманітністю колірної гами. У вазі рослина коштує до 14 днів. На відміну від лілії, альстромерія не видає аромату і не має пилку, тому підійде як подарунок алергікам. Квіти потрібно ставити в воду кімнатної температури, що відстоялася.

Гортензія

Гортензія популярна завдяки незвичайній кулястій формі бутону. Це один з найстійкіших і найвибагливіших квітів для букета. Гортензія коштує у вазі до 2 тижнів за дотримання кількох правил догляду. Стебла рослини потрібно припалити, інакше в'язка рідина, що виділяється на місці зрізу, купує доступ до води та поживних речовин. По стволу необхідно зробити надрізи. Це збільшить площу поглинання підживлення та рідини. Гортензії в'януть, якщо перебувають без води протягом півгодини. Для продовження життя рослини у вазу можна додати лимонну кислоту.

Ірис

Незважаючи на ніжний вигляд, іриси – одні із найстійкіших кольорів для букета. Вони зберігають стійкість до 10 днів. Перед тим, як помістити букет з ірисами у воду, необхідно зняти упаковку і дати квітам кілька хвилин для адаптації. Вазу потрібно наповнити на третину кип'яченою або водою, що відстоялася, і щодня міняти для запобігання гниття. Зав'ялі бутони слід видаляти, щоб вони не забирали поживні речовини у здорових.

Что будем искать? Например,Человек