Honda NC700D Integra: наймотоциклетніший скутер на ринку, технічні дані

Honda запропонувала світу божевільний проєкт, який полягав у тому, щоб двигун, відірваний від автомобіля, живцем вставити в мотоцикли зовсім іншого призначення. Так народився туристичний NC 700 X, так був створений нейкедбайк NC 700 S і так був створений, мабуть, наймотоциклетніший скутер у світі — Honda NC700D Integra.

Ми майже впевнені, що у великого відсотка любителів двох коліс волосся стає на голові. Що ж, NC700D Integra був дуже сміливим проєкт японських інженерів. Сьогодні ми можемо подякувати їм за це, адже Integra певною мірою проклала дорогу скутеру, який сьогодні користується особливою шаною, звичайно ж, йдеться про модель X-ADV.

Такі скутери, як NC 700 D Integra, Honda X-ADV або ADV 300, безперечно розширюють обрій можливостей цього типу транспортних засобів. Це, у свою чергу, може означати, що людина, яка розглядає можливість купівлі скутера, більше не повинна цього робити. Якщо ви вже зважилися на якусь модель двоколісника, мотоцикли купити можна у офіційному мото магазині. Потужні двигуни, гарний кузов, робоча підвіска, відмінна динаміка і великі колеса плюс забіяка зовнішній вигляд — безсумнівно переваги, здатні привернути увагу. Але найголовніше, що їзда на такій техніці приносить масу задоволення, а їхні габарити та туристичні можливості роблять їх не лише міськими транспортними засобами.

NC700D Integra: скутер, який хоче стати туристичним мотоциклом

Всі три мотоцикли (NC 700 X, NC 700 S та NC 700 D Integra), представлені у 2011 році на виставці EICMA у Мілані, мають один спільний знаменник – двигун. Це двоциліндровий двигун об’ємом 670 куб.см, що розвиває потужність 48 к.с. і максимальний момент, що крутить, 60 Нм. Це дивно, але якщо у випадку з мотоциклами серії NC ми були більш схильні описувати його як вуличний байк, то той же двигун у скутерній версії спонукає говорити про те, що ця модель любить виїжджати за межі міста.

Насправді ми не можемо назвати цей транспортний засіб скутером – ця техніка має багато характеристик повноцінного мотоцикла. Integra 17-дюймові алюмінієві диски, які асоціюються у нас з мотоциклетним стилем. У свою чергу, під сидінням (так само як і в скутерах знаходиться паливний бак, а в тому місці, де ми шукали б бак в класичному мотоциклі, знаходиться великий відсік для зберігання. Крутний момент передається на здвоєним колесо — зчеплення шестиступінчастої автоматичної) коробки передач (DCT) передається через класичну ланцюгову передачу, а не через ремінь, як у випадку з більшими скутерами.Integra має ABS.

Хонда NC700D Інтегр. На відміну від скутера

Керувати NC 700D Integra не так просто, як скутерами зі зчепленням CVT. Екіпірування набагато більше нагадує їзду на мотоциклі з автоматичною коробкою передач — ну не варто дивуватися, адже насправді так воно і є. У випадку зі звичайним скутером достатньо запустити двигун і додати газу, мотоцикл відразу починає їхати та набирати швидкість. У випадку з Інтегрою спочатку запустіть техніку, потім вимкніть гальмо стоянки, а потім натисніть кнопку з буквою «Д» (їзда), розташовану на правій рукоятці.

Что будем искать? Например,Человек