Якісне насіння кавуна для солодких та великих плодів

Якісне насіння кавуна для солодких та великих плодів

Якісне насіння кавуна для солодких та великих плодів
СОДЕРЖАНИЕ
0

Лежкі сорти кавунів. Найліжчі сорти

Слід зазначити, що при виборі сорту кавуна для зберігання свіжим, особливу увагу рекомендується приділяти плодам без насіння, які можуть зберігатися довше і краще, ніж насінні сорти і гібридні форми. Термін визрівання баштанної культури може бути різним, але найкраща лежкість відзначена у пізньостиглих сортів кавуна.

За відгуками досвідчених овочівників, найбільш якісні і лежкі сорти мають досить щільну шкірку слабо схильну до механічних пошкоджень, а також володіють пружною м’якоттю з дуже характерною волокнистою структурою. Ви можете замовити насіння кавуна для солодких та великих плодів тут dachnik.ua.

Сорти кавунів для уралу. Вирощування кавунів у теплиці

Для вирощування кавунів у теплиці рекомендовано підготувати шпалери. Так рослини займуть трохи місця і витягуватимуть більше сонячного світла. Вибираючи сорт кавунів, перевагу слід віддати сорту з дрібними плодами, так є можливість отримати багатий урожай.

Як виростити кавун у теплиці? Нерідко на Уралі практикують варіант тепличного вирощування кавунів разом із огірками. Але, наважившись поєднати огірки та кавуни в одній теплиці, важливо усвідомлювати, що у цих культур різні потреби у волозі повітря: кавун потребує сухого повітря, а огірок — у вологому повітрі. У зв’язку з тим, при спільних висадках культур кавуни раціонально розташовувати з боку торців теплиці.

Кавун не дарма значиться теплолюбною рослиною, для проростання його насіння необхідна температура в 30-32 С. Температура понад +40 С в теплиці зменшує можливість запилення. Для стимулювання
утворення зав’язей у теплицях найчастіше застосовують запилення штучним шляхом. Для цього чоловічою квіткою з встиглим пилком торкаються тичинок у жіночій квітці.

У період встигання плодів кавунам необхідно гарантувати наступний режим існування: температура в межах 35-50 С, з вологістю — 50-55%. Кавун потребує достатньої кількості сонячного освітлення в теплиці. Незручними умовами збільшення є тінь і загусання посадок, тривала похмура погода, при якій у плодах практично не утворюється цукру. Особливо спостерігається велика сприйнятливість культури до затінення в першу фазу збільшення і фазу цвітіння. Тому за чистотою прозорих поверхонь теплиці необхідно спостерігати з особливою ретельністю.

Комментировать
0
Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

Это интересно