Якісне насіння кавуна для солодких та великих плодів

Лежкі сорти кавунів. Найліжчі сорти

Слід зазначити, що при виборі сорту кавуна для зберігання свіжим, особливу увагу рекомендується приділяти плодам без насіння, які можуть зберігатися довше і краще, ніж насінні сорти і гібридні форми. Термін визрівання баштанної культури може бути різним, але найкраща лежкість відзначена у пізньостиглих сортів кавуна.

За відгуками досвідчених овочівників, найбільш якісні і лежкі сорти мають досить щільну шкірку слабо схильну до механічних пошкоджень, а також володіють пружною м’якоттю з дуже характерною волокнистою структурою. Ви можете замовити насіння кавуна для солодких та великих плодів тут dachnik.ua.

Сорти кавунів для уралу. Вирощування кавунів у теплиці

Для вирощування кавунів у теплиці рекомендовано підготувати шпалери. Так рослини займуть трохи місця і витягуватимуть більше сонячного світла. Вибираючи сорт кавунів, перевагу слід віддати сорту з дрібними плодами, так є можливість отримати багатий урожай.

Як виростити кавун у теплиці? Нерідко на Уралі практикують варіант тепличного вирощування кавунів разом із огірками. Але, наважившись поєднати огірки та кавуни в одній теплиці, важливо усвідомлювати, що у цих культур різні потреби у волозі повітря: кавун потребує сухого повітря, а огірок — у вологому повітрі. У зв’язку з тим, при спільних висадках культур кавуни раціонально розташовувати з боку торців теплиці.

Кавун не дарма значиться теплолюбною рослиною, для проростання його насіння необхідна температура в 30-32 С. Температура понад +40 С в теплиці зменшує можливість запилення. Для стимулювання
утворення зав’язей у теплицях найчастіше застосовують запилення штучним шляхом. Для цього чоловічою квіткою з встиглим пилком торкаються тичинок у жіночій квітці.

У період встигання плодів кавунам необхідно гарантувати наступний режим існування: температура в межах 35-50 С, з вологістю — 50-55%. Кавун потребує достатньої кількості сонячного освітлення в теплиці. Незручними умовами збільшення є тінь і загусання посадок, тривала похмура погода, при якій у плодах практично не утворюється цукру. Особливо спостерігається велика сприйнятливість культури до затінення в першу фазу збільшення і фазу цвітіння. Тому за чистотою прозорих поверхонь теплиці необхідно спостерігати з особливою ретельністю.

Что будем искать? Например,Человек