Чому такі популярні портативні зарядні станції?

Перебої з електроенергією є частою проблемою навіть у 21 столітті. Обрив проводів через сильний вітер або снігопад, ремонтні роботи технічних служб або просто внутрішні неполадки системи. У таких випадках найчастіше на допомогу приходить генератор. Але не кожен може зберігати вдома таку габаритну техніку ще й із запасами бензину. Тому ми представляємо вам зручніший засіб вироблення електроенергії – портативну електростанцію! Вона буде добрим помічником як для квартири, так і для будинку/дачі. Взяти електростанцію ви можете з собою на природу, якщо збираєтесь на пікнік з наметами або у тривалу подорож. Входи портативної станції підходять для підключення електроплити, підзарядки телефону та багато іншого. Такий пристрій ви можете замовити тут https://norfin.com.ua/portativnye-zaryadnye-stantsii/.

При виборі такої станції можна звернути увагу на багато факторів.

Основні параметри

Захист від перегріву

Щоб ваша портативна станція працювала без перебоїв, їй необхідна система охолодження. Пристрій, що регулярно перегрівається або відключається при перепадах температури, не можна назвати надійним, а значить і прослужить воно набагато менше. Більше того, хороші електростанції стійкі до низьких та високих температур, тому працювати без перебоїв зможуть як улітку, так і взимку.

Захист від перегріву, крім функції стабільної роботи, захищає вас і від замикань у системі, що можуть стати причиною пожеж.

Матеріали

Ударостійкий пластик зазвичай добре підходить для портативних електростанцій. Він не обтяжує прилад, захищає від перегріву та у своїй комплектації має ручку для зручного транспортування. Міцні матеріали у вигляді заліза, не найкращий вибір для такої станції. Він швидко нагріється і може завдати дискомфорту при використанні.

Система підзарядки

Портативні електростанції не лише прості у використанні, а й екологічні. Багато системах є можливість зарядки самого пристрою через сонячні батареї, разом із зарядкою від електроенергії. Чим більше можливостей для заряджання пристрою буде, тим швидше він зможе заряджатися і віддавати свою енергію для зворотної підзарядки.

Система заряду від сонячних батарей буде корисною любителям подорожей. Під час поїздок знайти джерело електроенергії не просто, тому енергія сонця – найкращий помічник.

Габарити

Для великих, приватних будинків бензогенератори хороший варіант, але не всі готові закуповуватися бензином і зберігати таке габаритні пристрої. Та й для квартири така система не підійде. Крім того, портативна електростанція екологічна. Приглядаючи пристрій, можна звернути увагу на його розміри, матеріал і наявність ручки, для зручного перенесення вашої електричної системи.

Потужність

Місткість акумулятора і потужність впливають на кількість пристроїв, що можуть заряджати одночасно від електростанції та кількість енергії, що віддається. Чим більше пристроїв вам потрібно буде зарядити від пристрою, тим вище потужність повинна бути. Якщо станція необхідна для подорожей та пікніків, то можна знайти недорогий варіант із невеликою потужністю.

Імовірність того, що ви підключатимете телевізор або іншу потужну систему мала. Але якщо станція буде використовуватися регулярно на дачі або в приватному будинку, то варіант із пристроєм з найбільшою кількістю Ватт – ваш.

Что будем искать? Например,Человек