Лазерна епіляція: що це таке

Лазерна епіляція: що це таке

Лазерна епіляція: що це таке
0

Видалення волосся за допомогою лазера має безліч переваг:

  1. Застосовність. Видаляти волосся лазером можна практично на будь-якій частині тіла. Це може бути лазерна епіляція зони бікіні, пахв, ніг, обличчя. Єдине, мабуть, місце, де лазер застосовувати не варто – це повіки.
  2. Точність. У студіях лазерної епіляції ти не отримаєш жодних порізів, подряпин та іншого, видаляється тільки волосся і більше нічого.
  3. Швидкість. На те, щоб достатньо розігріти меланін у волоску, лазеру потрібна крихітна частка секунди, за час, поки ти встигнеш сказати "один спалах", він зробить десятки цих спалахів. У деяких випадках процедура лазерної епіляції на верхній губі може тривати лише хвилину. Уявляєш, лише одна хвилина – і жодних вусиків.
  4. Передбачуваність. Після першої процедури фахівець, швидше за все, зможе зорієнтувати тебе за часом остаточного позбавлення від небажаного волосся – йому буде приблизно зрозуміло, як твоє волосся реагує на лазер і скільки процедур лазерної епіляції тобі потрібно.

Тепер знаєш, як робиться лазерна епіляція. А ось чим вона робиться?

Як бачиш, при видаленні волосся за допомогою лазера опцій досить багато. В основному в клініках зараз стоять олександритові та діодні лазери. Якщо у тебе темне волосся та світла шкіра – тобі загалом може бути все одно, куди йти. Світле або руде волосся, смаглява шкіра – орієнтуйся на діодну лазерну епіляцію.

Больові відчуття при процедурі лазерної епіляції залежать від того, де саме проводиться ця процедура, і твого власного больового порога. Само собою, в ніжних місцях, таких як зона бікіні, лазер відчувається сильніше, ніж, скажімо, на гомілки, але все ж таки в середньому з усіх процедур, що позбавляють від зайвого волосся, лазерна епіляція краща, так як сама безболісна. Дехто відчуває лише легкий дискомфорт, комусь неприємно, але терпимо. Про таке, щоб при застосуванні сучасного лазера з охолодженням комусь було справді боляче до припинення процедури, ми, чесно кажучи, не чули.

Комментировать
0
Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

Это интересно