Здати аналіз сечі у Харкові

Здавалося б, така банальність, але у правилах збирання сечі криється правильна інтерпретація наявності чи відсутності патологічного процесу, що з запаленням. Якщо говоримо про жінку, правильно підготуватися до збору сечі дуже важливо. Здати аналіз сечі у Харкові ви можете тут https://metrolab.com.ua/ru/analiz-sechi-ru.

Яку сечу здавати?

Поняття «ранкової» сечі дуже розпливчасте — це сеча, яка збирається в перші ранкові години або виробляється в перші ранкові години? Правильний варіант — другий, та, що виробилася за перші ранкові години. Для більшості скринінгових тестів та досліджень необхідно перше сечовипускання після прокидання зробити в унітаз.

Те, що накопичилося за ніч — надто концентроване, у такій сечі багато солей, клітини могли розпастись, тому ми отримуємо не зовсім адекватний тест. Навіть для загального аналізу сечі рекомендують збирати другу сечу.

Техніка збору сечі для жінки

Необхідно підмитися, прикрити піхву, а краще встановити тампон для повної ізоляції піхви, що відділяється, і знову підмитися. Це дуже важливо задля чистоти проведення тесту. В ідеалі, чистими руками, вимитими з милом відкрити щілину і дати можливість сечі виходити самостійно. Чисту відкриту баночку поставляємо під струмінь, збираємо середню кількість сечі та закриваємо. Сечу необхідно привезти до лабораторії не пізніше, ніж через 60 хвилин після забору!

Надавайте перевагу лабораторіям, де аналіз робиться негайно або матеріал для аналізу надійно консервується. Лабораторіям, які просять вас поставити матеріал на тумбочку, краще не довіряти.

Особливий момент пов’язаний із бактеріальним посівом сечі. Техніка збору для жінок така сама: підмивання, тампонування, знову підмивання, збирання середньої кількості сечі. Для бактеріального посіву дозволяється взяти нічну сечу, перше сечовипускання.

Контейнери для збору сечі

Баночки для сечі бувають дуже різні. Ми всі знайомі з баночками із червоною кришкою, але є ще й баночки із жовтою кришкою, дуже зручні для уролога. Під кришкою таких баночок є спеціальний пристрій, який дозволяє безпосередньо приєднати пробірку. У такому разі не відбувається жодного додаткового обсіменіння сечі та аналіз виходить вкрай точний.

Что будем искать? Например,Человек