Які види кросівок?

Спортивне взуття вже давно носять за межами спортмайданчиків, ігрових полів та кортів. Вона стала незамінним елементом повсякденного образу, оскільки комфорт та практичність ніколи не виходять із моди. Виробники намагаються урізноманітнити свої модельні ряди, тому з кожним роком випускаються нові і нові види кросівок, удосконалюються дизайни, розробляються модифікації. Така різноманітність є безперечним плюсом для споживача – кожен може підібрати для себе комфортну пару під будь-яке вбрання і для будь-яких цілей. Замовити кросiвки ви можете тут extremstyle.ua.

Причини популярності

Кросівками називаються моделі спортивного взуття, яке носять для активного відпочинку, занять спортом і не тільки. Як правило, вони оснащуються шнурками, мають високі зовнішні задники, які добре фіксують ногу, та гнучку підошву, що забезпечує комфорт стопи. Вважається, що їхня історія появи бере свій початок ще наприкінці XVIII століття.

Прародителями знайомих кожному кросівок були парусинові туфлі на каучуковій підошві. Це було грубе, але доступне за ціною взуття, скроєне по простій колодці і не має відмінностей між лівим та правим черевиком. У 30-х роках XX століття у Німеччині зародилася фірма Adidas, під лейблом якої була випущена перша лінійка взуттєвої продукції для бігунів. А у 40-х у Франції почалося виробництво спортивних кросівок для різних видів спорту.

Через багато років ці вироби не виходять із моди і продовжують користуватися величезним попитом серед споживачів. Їхні головні переваги очевидні:

  1. Універсальність. Цьому незамінному взуттю підкорені всі віки, як на спортивному майданчику, так і на пішохідному тротуарі, в поході або на гламурній вечірці.
  2. Зручність. Для виготовлення сучасних кросівок використовують якісні гігроскопічні матеріали, легкий пружний полірезин, антиалергенні силікони. Форма устілки має рекомендований ортопедами вигин, а підйом підошви забезпечує правильне положення стопи та коригує ходу.
  3. Стильний вигляд. Виробники спортивного взуття йдуть у ногу з часом, випускаючи моделі відповідно до останніх трендів. Лаконічні снікерси, різнокольорові бутси, елегантні теніски — зараз можна підібрати стильну пару під будь-яке вбрання.

У 50-х після виходу фільму «Бунтар без причини» популярність спортивних туфель була колосальною. Це взуття стали носити від малого до великого, адже воно виявилося зручним в експлуатації, чудово підходило як чоловікам, так і жінкам, а головне – коштувало набагато дешевше за шкіряне.

З яких частин складаються

Будова кросовка практично завжди те саме. Воно передбачає кілька елементів:

  1. Мідсоль (midsole). Захищає стопу від сильних ударів при стрибках та бігу. Прихована під устілкою. Знаходиться між підошвою та верхом кросівки. Часто оснащується амортизатором (повітряною подушкою).
  2. Устілка (insole). Виконується з перфорованого матеріалу, запобігає надмірному потінню, вбираючи зайву вологу та забезпечуючи хорошу циркуляцію повітря. Може бути знімною.
  3. Підошва (outsole). Постійно контактує з різними покриттями, тому виконується з гуми зносостійкої з протектором, що забезпечує хороше зчеплення.
  4. Задник (heel counter). Ущільнення в частині п’яти, яке може розташовуватися всередині або зовні кросівка. Відповідає за фіксацію п’яти, надає нозі додаткову стійкість, утримує форму черевика навіть за значного зносу.

Что будем искать? Например,Человек