Конструктор аналог Лего — розумний вибір і краще співвідношення ціна/якість

Lego аналог впевнено можна назвати одним із найвідоміших та найпопулярніших конструкторів, який продається по всьому світу. Треба сказати, що цей конструктор, європейський виробник, доставляє в іграшкові магазини вже не перший рік. Він заслужив у своїй репутацію найкращого конструктора у світі. Давайте все ж таки з’ясуємо, чи вправі конструктор Лего так називатися.
Ну по-перше, на що можна звернути увагу, то це на високу якість конструктора. Його можна використовувати протягом тривалого часу, щоразу з’єднуючи та роз’єднуючи фігурки та отримуючи при цьому нові поєднання. Лего точно ніколи не набридне.

По-друге, це величезний асортимент, представлений конструкторами Лего. Зауважте, що на сьогоднішній день існують сотні та тисячі не лише стандартних, але також і великий вибір тематичних наборів Лего. Серед дітей найбільшої популярності користуються набори, присвячені героям відомих мультиків, коміксів чи фільмів. Набори конструкторів Лего бувають різного рівня складності, залежності від віку та здібностей дитини, а також із різною кількістю деталей у наборі.

Третій плюс – це те, що конструктор універсальний. Наприклад, з складовими одного набору можливе легке поєднання деталей іншого набору. Таким чином, дитина не обмежує свою фантазію при збиранні конструктора, вона здатна сама створювати абсолютно нові моделі. Адже будь-який конструктор Лего містить зовсім різну кількість деталей. Конструктор відкриває реально широкі можливості для здійснення якихось планів чи ідей.

По-четверте, асортимент конструктора Лего розрахований на майже весь вік. Ним можуть користуватися і найменші інженери, і підлітки. Навіть їхні батьки можуть бути мимоволі зацікавлені у різних серіях наборів. Конструктори можуть бути виконані за мотивами відомих фільмів з використанням цікавих нестандартних деталей, наприклад, мотоциклів.

В асортименті Лего представлені набори для маленьких конструкторів. Вони містять лише великі та зручні деталі, які можуть зібрати кожна дитина. Вікові обмеження зазвичай вказані на коробках із конструктором.

Це було перераховано плюси конструктора Лего. Що стосується недоліків, то до них можна віднести чималу ціну, порівнюючи з іншими конструкторами. Проте, якщо зважати на кількість плюсів, можна з упевненістю сказати, що така ціна повністю виправдана.

Что будем искать? Например,Человек