Як вибрати зручну спортивне взуття для школяра?

Будь-який батько спортивного дитини знає, що перше, що необхідно придбати юному спортсмену — це зручний та якісний екіпіровку. А одним з найважливіших елементів цієї екіпіровки є взуття.

Важливо пам'ятати, що здорове формування стопи у дитини — це запорука здоров'я не тільки його ніг, але і хребта. Правильна хода, красива виточена постава і здорове майбутнє дуже сильно залежать від того, яке взуття носить дитина. Удвічі важливіше те, яке взуття дитина носить під час занять спортом, коли його стопа піддається великим навантаженням і потребує правильної фіксації і підтримки. Вибрати та замовити взуття для школяра ви можете тут https://www.riviera.com.ua/shops/shoes/.

Як формується стопа у дитини

Стопа дитини відрізняється від стопи дорослої людини. Якщо ви подивитеся на те, як варто ваш малюк босоніж на підлозі, то помітите, що у нього не видно склепіння стопи. І навіть коли ви вирішите зробити відбиток його ноги, стопа віддрукується повністю, в тому числі і в тому місці, де повинен бути звід.

Дитяча стопа має щось на зразок жирового валика в місці зведення. Цей валик покликаний знизити навантаження на ще не зміцнілу стопу. Іншими словами, зведення стопи у дитини є і з ним все в порядку, просто його закриває і утримує під час ходьби жирової валик, в той час як кістки і суглоби стопи дитини ростуть і міцніють.

Приблизно в семирічному віці у дитини формується видимий склепіння стопи.

Критерії вибору правильного взуття

Для того, щоб правильно вибрати спортивне взуття для своєї дитини, необхідно враховувати як загальні вимоги до дитячого взуття, так і спеціальні вимоги, пов'язані з особливостями спорту, яким він займається.

Загальні правила

Так, серед загальних правил слід звертати увагу на такі фактори:

  • матеріал внутрішньої частини взуття повинен бути переважно натуральний і / або перфорований. У такому взутті стопи не буде ковзати, потіти і дратуватися;
  • зовнішній матеріал носка при натисканні повинен практично миттєво повертатися в колишню форму;
  • підошва, особливо її передня частина, повинна дуже добре гнутися, забезпечуючи стопі можливість виконувати свою роботу повністю;
  • до 7 років у взутті повинен бути відсутнім супінатор (взуття повинна бути з абсолютно плоскою устілкою);
  • взуття повинна бути за розміром вашій дитині. Довжина по устілці не повинна сильно перевищувати довжину стопи дитини. Устілка може бути довшим не більше, ніж на 1 см;
  • взуття повинна добре фіксуватися на стопі. Липучки і блискавки гірше шнурків. Взуття на шнурках буде зручніше, якщо в ній передбачені гачки або кільця.

Також важливим критерієм вибору спортивного взуття є бренд. Популярність і признанность бренду важлива при виборі якісного спортивного взуття. Бренд дорожить своїм ім'ям і працює над тим, щоб його продукція вироблялася на гідному рівні і відповідно до новітніми розробками. Таке взуття використовують професійні імениті спортсмени не даремно. Саме використання новітніх технологій і якісних матеріалів забезпечує їм комфортні умови для максимальних досягнень зі збереженням здоров'я.

Что будем искать? Например,Человек