Надійний захист від паразитів на тривалий час для собак

Нове покоління засобів, представлене у формі ласощів. Найвідоміші з них — це Бравекто, Фронтлайн, НексгарД та Сімпаріка для собак.

Поговоримо трішки про Сімпаріку.

Препарат розроблений американською кампанією і випускається в упаковці по 3 штуки. Розрахунок дози препарату проводиться в залежності від ваги вихованця.
В основному використовується Сімпаріка від бліх, але діє також і на кілька видів кліщів. Після потрапляння в організм собаки, діюча речовина розноситься через кров, викликаючи загибель не тільки дорослих особин, але і їх яєць, що забезпечує комплексний захист собаки. Повний термін позбавлення від паразитів — 8-12 годин.
Також протягом найближчих 28 днів собака буде захищена від повторного зараження і інфекційних захворювань.
Головними перевагами препарату вважають:

  • можливість застосування ліків собаками з 1.5 місяців, в тому числі з низькою масою тіла;

  • ліки має приємний аромат і смак печінки, тому не виникає проблем з прийомом;

  • засіб допомагає при алергічних і дерматологічних захворюваннях.

В інструкції Сімпаріка від бліх і кліщів, виробник забороняє давати препарат хворим і ослабленим тваринам, новонародженим цуценятам, щоб не викликати патологічних уражень організму.
Пам’ятайте: використовуючи той чи інший засіб, потрібно уважно читати інструкцію із застосування. Купуйте засоби тільки в спеціалізованих ветеринарних аптеках і магазинах. Звертайте увагу на терміни придатності.

Дегельмінтизація

Дегельмінтизація необхідна для позбавлення собак та котів від паразитів-глистів і щоб запобігти їх повторному зараженню. Процедура дегельмінтизації проводиться як для кішок, так і для собак регулярно раз у пів року, за 10 днів перед прививкою або перед початком вагітності. Частота глистування залежить ще від таких факторів:

  • режим і якість харчування (тварина харчується дома кормом або термічно-обробленою їжею чи поїдає часом недоїдки на вулиці);

  • вік тварини (цуцики можуть уражатись частіше, адже частіше підбирають на вулиці об’єкти з землі;

  • попереднє щеплення (якщо ви недавно глистували тварину перед щепленням — повторно глистувати не потрібно — відштовхуйтесь від останньої дати).

Також потірбно пам’ятати, що дегельмінтизація мами-собаки або кішки не дає гарантію того, що у малечі не буде глистів. Адже мати може заразитись повторно, а яйця глистів передаються через молоко, не говорячи про те, що цуценята вже можуть народись із заражені. Також глистів можна випадково занести додому на взутті, або на одязі — достатньо просто пройтись по траві на вулиці або дати полизати руку іншій тварині. Останнім фактором до слова не слід нехтувати, адже у роті тварини та на язику може міститись пристойна кількість яєць всіляких паразитів, а кішки особливо відомі звичкою вилизувати шерсть (на яку легко можуть потрапити яйця гельмінтів).

Асортимент антигельмінтиків:

Знайти значний асортимент препаратів для собак можна у магазині JustZoo — зоотовари Львів. Лише від перевірених офіційних представників.

Что будем искать? Например,Человек