Меблі з дерева в Україні за доступною ціною від Woodwerk

Меблі з масиву — широкий асортимент

Якщо ви шукайте поради, які меблі вибрати для покупки, то, напевно, не раз читали поради, що добре купити меблі з масиву. А чи читали ви коли-небудь про недоліки такої меблів? Саме про це піде мова в цій статті.

Переваги таких меблів очевидні і про них стільки написано, що ви розповімо про них лише коротко. Вона з масиву красива, екологічно безпечна і створює неповторну обстановку в кімнаті. Також вона надає кімнаті приємний запах, а деякі матеріали навіть знезаражує його. За замовленням меблів з масиву дерева рекомендуємо вам перейти в магазин https://woodwerk.com/.

Але про що замовчують виробники продукцій з деревного масиву? Основним недоліком, звичайно, це питання стосується не всіх, вважається ціна таких моделей. Якщо порівнювати з варіантами з ДСП, МДФ або пластика то ціна на масив може бути рази в 3-5 дорожче. Але це не найстрашніший недолік. Однак їх складно виділити як окремі пункти, тому що вони пов'язані один з одним. Тому опишемо їх нижче.

Вся продукція з масиву дерева виготовляється із цільних або зрощених дерев'яних щитів, якість яких можливо визначити тільки під час виготовлення, тобто на фабриці. Якість можна визначити від щільності і наявності річних кілець, а також від річних сучків і колірних прошарків. Все це видно, навіть якщо деревна плита вже оброблялася.

Наявність сучків знижує вартість виробу і чим їх більше, тим менше вартість. А ось багатошаровість плити збільшує вартість, тому як вони з'єднуються за особливою технологією, яка перешкоджає значної деформації плити, а значить і меблів. Ще більше цінуватися матеріал мультиплекс, часто використовуваний при обробці фасадів. Він виготовляється з декількох шарів деревини, що проклеюються встик в різні напрямки.

Меблі з масиву дерева — неповторний інтер'єр

Такі різноспрямовані шари чудово тримають форму панелі і не допускають деформації навіть при нетривалому впливі води. Однак навіть цей матеріал не рекомендується утримувати у вологому середовищі. Що це означає? Що ніяка продукція, навіть з масиву, не може протистояти постійному впливу вологи на кухні, і схильна до деформації, щоб не розповідали «фахівці» магазинів.

Як же правильно вибрати виріб з масиву дерева? Спочатку дізнайтеся, які саме деталі виготовлені з масиву, а які тільки прикраса. Найчастіше фасад створюють з ДСП або шпону товщиною листа не більше сантиметра. А для обробки використовують дуб, горіх або вишню.

Дверцята взагалі рідко створюються з масиву. Найчастіше використовують МДФ. Варіант повністю з масиву виробляють в основному тільки в Скандинавії і так все моделі покриваються септиками і захисними шарами. Звичайно, ціна таких моделей ще дорожче. Однак підвищує міцність продукцій в кілька разів.

До того ж зазвичай замовчують про те, що догляд за такими меблями не такий простий, адже така продукція вимагає особливого постійного догляду. Особливо якщо використаний масив м'якої породи.

Что будем искать? Например,Человек