ЯКИМ ЧИНОМ ПРАЦЮЄ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ ПІСЛЯ 30 РОКІВ?

Як правильно підібрати антивікової крем для обличчя

Звичайний крем для обличчя є у всіх. Він повинен зволожувати, живити і захищати шкіру. А ось з антивіковим відходом складніше, і вимоги до нього вище. Розповідаємо, як підібрати правильний антіейдж-догляд, щоб він працював. Замовити крем антивiковий для обличчя пiсля 30 рокiв ви можете тут https://naturemed.ua/antivozrastnaja-serija/.

Своєчасне використання

Простіше запобігти передчасному старінню шкіри, ніж усунути перші зморшки. «Використовувати кошти, які захищають і живлять, рекомендується приблизно з 20 років, — вважає дерматокосметолог, лікар I Feel Spa Medical Club Любов Казакова. — Шкіра будь-якого міського жителя весь час піддається окислювальним процесам і оксидативного стресу (пошкодження нервової тканини через погану екологію, зловживання фастфудом, недосипу і стресу). А після 25 років захисту, харчування та зволоження вже недостатньо. Це означає, що для кожного вікового етапу потрібно підбирати спеціальний догляд ». Глибокі і дрібні зморшки, втрата пружності та еластичності, тьмяний колір обличчя — все це ознаки старіння шкіри, з якими потрібно боротися.

Ефективний склад

Цінність крему — в інгредієнтах. «Основа антивікових засобів — пептиди, колаген і гіалуронова кислота, — каже Любов Казакова. — Призупинити поява вікових змін також допомагають кераміди, ретинол, еластин природного походження, пантенол і коензим Q10 — це сильний антиоксидант, який знаходиться в мітохондріях наших клітин і відповідає за захист від навколишнього середовища (блокує дію важких радикалів, вихлопних газів, не допускає фотостаріння) ».

При цьому важливо, щоб антивікової «коктейль» був не просто різноманітним, але і збалансованим.

«Якщо крем містить тільки зволожуючі і живильні екстракти, корекції зморшок очікувати не варто. Саме тому важливо шукати в складі активні компоненти », — пояснює експерт. Наприклад, морський колаген відновлює шкіру, так як він найбільш близький до натурального людського колагену, а у гидролизованного молекули менше, тому він глибше проникає в шари дерми.

Регулярність

Щоб отримати результат, важливо доглядати за особою і вранці, і ввечері. «Антивікові кошти насправді діють, але в основному завдяки накопичувальному ефекту, — каже Любов Казакова. — Тут важливий комплексний підхід. Я підбираю кілька продуктів, які добре працюють разом: наприклад, антивікової крем для щоденного застосування, маска для обличчя, що балансує очищающий гель-ліфтинг і крем-ліфтинг для повік ». В середньому курс інтенсивного догляду триває три тижні. А саме стільки, як відомо, формується будь-яка звичка.

Что будем искать? Например,Человек