Як вибрати дитячий одяг на перший рік?

Вимоги до виготовлення дитячого одягу набагато вище відносно аналогічної продукції для дорослих. До обов’язкових вимог тут відноситься легкість, м’якість, зручний крій, використання натуральних тканин і відсутність грубих швів. Дитячий одяг повинна бути максимально зручною. Вона повинна забезпечувати дитині можливість вільно рухатися, не сковуючи його рухів. При виборі речей для вашої дитини в магазинi https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/, завжди звертайте увагу на наступне:

1. Одяг повинен бути підібраний з урахуванням розміру і віку! Найдоступніший шлях до вдалу покупку — придбання ідеально відповідного одягу — ретельно виміряти дитини. Мірки співвідносять з розмірної сіткою, і таким чином визначають правильний розмір. Якщо розмір коливається між двома позначками шкали в таблиці, зазвичай вибирають ту річ, що більше. Дізнатися, як правильно виміряти параметри дитини і підібрати розмір одягу, можна в інший нашій статті. Розмір на етикетці одягу найчастіше означає зростання дитини, щоб батькам було легше орієнтуватися при виборі обновки. При покупці одягу для своєї дитини батьки повинні звернути увагу як мінімум на два параметри: зростання і обхват грудей. Наявність даних по обхвату талії і стегон, а також по довжині спинки — особливе везіння, яке дозволить підібрати ідеальну за розміром одяг для малюка. ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Маленькі діти ростуть дуже швидко. Немовлята в перші три місяці життя в середньому виростають на один розмір кожні місяць-півтора. Від 3 місяців до року — на один розмір раз в три місяці. Від року до 4-5 років темпи зростання сповільнюються: розмір збільшується раз в півроку. Далі вважають один рік за плюс один розмір. Наведені норми — усереднений орієнтир, відправна точка, яка дозволяє зрозуміти, як максимально точно визначити розмір одягу з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.

2. Одяг повинен бути з натуральних тканин з мінімальним вмістом синтетики! Дитячий гардероб повинен переважно складатися з речей, виготовлених з натуральних, приємних на дотик, тканин з невеликим додаванням синтетики, яка значно подовжує виробам життя. Штучні матеріали допустимі і навіть вітаються, якщо мова йде про куртках, вітрівках, напівкомбінезони, але ніяк не про натільній білизні дитини, яке має безпосередній контакт зі шкірою і може стати причиною різних алергічних реакцій.

3. Одяг повинен бути зручним! До трирічного віку малюків одягають в м’які речі, з хорошою повітропроникністю, гігроскопічністю з натуральних тканин, без жорстких швів. Дитячий одяг має легко зніматися і вдягатися, що актуально і для новонароджених, і для малюків, які відвідують дитячий садок. У першому випадку у мами не виникне додаткових труднощів під час переодягання карапуза, а в другому — дитина швидше освоїть навички самообслуговування, що сприятиме підвищенню самооцінки і впевненості в собі. В цьому випадку не поспішайте купувати одяг з безліччю гудзиків і складних деталей для дитини. Найкраще, коли батьки віддають перевагу речам на кнопках і блискавках. До шнуркам і гудзиків варто переходити, коли дитина стає самостійним повністю. Зверніть увагу на шви і фурнітуру, вони повинні бути плоскими, а гумки на поясі — НЕ тугими. Також одяг не повинен сковувати рухи і обмежувати свободу малюка. В одязі для новонароджених важливо, щоб фурнітура була міцно прикріплена, щоб дитина не могла її відірвати і засунути в рот і не давила малюкові, коли він лежить на животі. В цьому випадку дуже зручні в експлуатації будуть боді, кофтинки, сорочечки з плоскими застібками — кнопками на плечі. А для повзунків і комбінезонів зручно, коли застібка розташована знизу, щоб було простіше міняти підгузник.

4. Одяг повинен бути практичною! Речі, придбані для дошкільного віку, повинні успішно переносити багаторазові прання. Вибираючи одяг для своєї дитини в цьому випадку необхідно відмовитися від делікатних тканин, які не переносять таких «стресів». Варто купувати одяг з більш міцних і довговічних матеріалів. 5. Одяг повинен бути якісною! У дитячому одязі повинні бути міцні шви, замки і блискавки надійні, для пошиття повинен використовуватися тільки якісний міцний матеріал, а сама робота з пошиття повинна бути професійною і якісною. Тільки в цьому випадку дитина зможе безтурботно грати, не боячись пошкодити новий одяг. 6. Одяг повинен бути красивою! Дитячий одяг має бути яскравою і цікавою. Звичайно, можна нарядити дитини в немаркі кольору і непомітні моделі. Але навряд чи це допоможе йому гармонійно і комфортно відчувати себе в подібній сірості. Доведено, що навіть немовлята висловлюють переваги в кольорах, а малюки постарше із задоволенням вбираються і вибирають одяг. До того ж, наявність різних деталей допомагає в розвитку дрібної моторики. Колір одягу також важливий.

Что будем искать? Например,Человек