У пошуках цікавої книги …

У пошуках цікавої книги …

У пошуках цікавої книги …
СОДЕРЖАНИЕ
0

Мігель де Сервантес написав твір, яке назвуть одним з найбільш впливових в іспанській і основоположних в західній літературі — «Дон Кіхот». Короткий зміст допомагає зрозуміти зміст роману і познайомитися з важливим для світової культури твором. Розповімо про нього докладніше тут https://dovidka.biz.ua/don-kihot-korotkiy-zmist/.

«Дон Кіхот»: короткий зміст

Щоб зрозуміти короткий зміст «Дон Кіхот», потрібно знати структуру роману. Ювілейне видання, присвячене 400-річчю роману, складається з чотирьох частин, розбитих на розділи. Перша містить з першої по восьму глави, друга — з дев’ятої по 14-ю, третя — з 15-ї по 27-ю, а четверта — з 28-ї по 52-ю. Більшість глав роману мають стандартну структуру. Після назви глави йде формула «в якій розповідається / розповідається». Наприклад, назва відкриває роман глави — «Глава I, в якій розповідається про характер і звичаї знаменитого ідальго Дон Кіхота з Ламанчі», а останньою — «Глава LII про суперечку Дон Кіхота з пастухом і про рідкісному пригоді з бічующіміся, яке наш лицар в поті чола свого довів до щасливого закінчення ».

«Дон Кіхот»: ключові персонажі

Перш ніж читати роман «Дон Кіхот» у скороченні, важливо познайомитися з його ключовими персонажами:

Алонсо Кехана. Збіднілий дворянин, пригод якого присвячений роман. Втративши розум, він бере собі псевдонім Дон Кіхот. У перших двох розділах Сервантес дає опис героя. Йому близько 50 років. Особа виснажене. Він наполовину лисий. У нього орлиний ніс і великі опущені вуса. Також з опису відомо, що у Алонсо довгі зморшкуваті руки і ноги.

Санчо Панса. Селянин, який працював на землях Кехана. У перекладі з іспанського Panza означає ‘живіт’, ‘черево’. Філософ і письменник Мігель де Унамуно назвав Санчо втіленням іспанського народу. Протягом роману він вимовляє довгі монологи і сипле народними прислів’ями. У Санчо є дружина і дочка, що не проти того, що він відправився з Дон Кіхотом в подорож. Останній обіцяв Панса зробити його губернатором острова. У другій частині роману Санчо розуміє, що влада йому не потрібна.

Дульсінея. Розповідь «Дон Кіхот» не повний без згадки дами серця ключового персонажа. Реальна героїня Альдонса Лоренсо — дівчина з села Ель-Тобосо. Вона вирощує свиней і не дбає про чесноти, має славу сільської повією. Дон Кіхот називає її Дульсинеей (від іспанського dulce — ‘солодкий’). Герой описує її, використовуючи штампи того часу. Тому у героїні золоте волосся, коралові губи, перлинні зуби і руки білі, як слонова кістка.

Комментировать
0
Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

Это интересно

Happy Monday: Лето — это маленькая жизнь! Административное
23 комментария

Ошибки в воспитании мальчиков Административное
10 комментариев

О несчастных старших детях многодетных семей Административное
2 комментария

Поздравляем с Новым годом! Административное
1 комментарий