Букет з гортензій — чому саме гортензії?

Дивовижні, повітряні і ажурні суцвіття гортензії завжди хвилювали людей своєю свіжістю і вишуканим видом. Дарувати гортензію жінці завжди приємно — будь-яка дама буде просто в захваті від такого чудового видовища. З цих квітів можна складати як монобукети, так і збірні композиції — вони однаково самодостатньо виглядають і в тому, і в іншому варіанті. Букет з гортензій ви можете замовити тут https://bloom.ua/bouquets/mono-bouquets/violet-hydrangea.

Символіка гортензії

Суцвіття гортензії в залежності від сорту можуть бути від 8 до 20 сантиметрів в діаметрі. На їх пишність і насиченість кольору впливають умови зростання і особливості грунтового складу. Збираючи гортензію в букет, можна отримати пишну, насичену кольором і повітрям композицію. Однак в будь-якому випадку букет вийде ніжним і вишуканим.

З давніх-давен люди асоціювали квіти гортензії з чистотою, добірністю, любов'ю, скромністю і невинністю. Ця квітка не створює враження яскравої індивідуальності і не відволікає на себе увагу. Він здатний підкреслити іншу флору в букеті, красу і витонченість жінки, якій подарована композиція. Гортензія вважається символом добродушності, вона дарує тепло, заряджає позитивною енергією навколишній простір і людей, наповнює радістю і легкістю.

Якщо букет гортензії варто в будинку, він може погасити будь-який назріває конфлікт, подарувати домочадцям відчуття комфорту і спокою. За допомогою цієї рослини дуже легко зав'язати дружбу, показати людині, наскільки він вам доріг і які теплі почуття ви до нього відчуваєте. Можна сказати, що гортензію багато хто вважає дипломатом в світі флори.

За твердженнями езотериків, гортензія вважається жіночим квіткою, що дарує жінкам упевненість в своїх силах і мужність. Особливо люблять цю квітку дбайливі господині, тому що ще один його символ — ощадливість. Гортензія легко допоможе господині зберегти і примножити гроші в будинку, вести ділові переговори, отримавши бажаний результат. Яку б справу ні початку власниця цієї квітки, воно обов'язково буде успішним і результативним.

Переваги гортензії

Грамотно вибравши квіти, можна створити справжній витвір флористичного мистецтва. Гортензії, букет з яких обов'язково виходить чудовим і ніжним, подарують одержувачкою масу позитивних емоцій і незабутні приємні враження.

Переваг цієї флори для складання композицій безліч:

  1. Ці рослини прекрасно поєднуються з іншими видами квітів. У композиції можна використовувати як царствені троянди, так і ніжні ранункулюси або півонії; гортензія однаково прекрасно буде виглядати як в тих, так і в інших варіантах.
  2. Дарувати гортензії можна абсолютно з будь-яких випадків. Це може бути як несподіваний подарунок коханій жінці, так і шикарна композиція до весілля або ювілею.
  3. Відносно економії букет гортензії просто ідеальне рішення. Ці квіти, при всій їх витонченість, коштують недорого. Тому для дарувальника цей варіант не буде накладним для гаманця.
  4. Чудові і ажурні квіти довгий час зберігають свою свіжість. Досить один раз на день міняти у вазі з квітами воду, і букет буде вас радувати до 2-х тижнів.

Что будем искать? Например,Человек