Особливості правильного вибору теплої підлоги під ламінат

Ламінат вважається одним із найпопулярніших підлогових покриттів, які сьогодні використовуються у різних кімнатах: не лише у вітальні або спальні, але навіть і в коридорі, на кухні тощо.

Все тому, що сучасні виробники пропонують ламінаті плити, що здатні витримувати високе навантаження та зберігати привабливий зовнішній вигляд якомога довше. А ще вони швидше прогріваються, якщо прокласти під них електричну теплу підлогу. Головне ознайомитися з усіма можливими моделями на https://teploman.com.ua/teplapidloga/tjepla-pidloga-pid-laminat/ та правильно підібрати систему, виходячи з ваших критеріїв та побажань.

Давайте розберемо детальніше: які саме види теплої підлоги можуть встановлюватися під ламінат та як уникнути поширених помилок під час облаштування системи?

Інфрачервона плівка під ламінат

Найбільш популярний варіант – інфрачервона плівка. Вона відрізняється бюджетною вартістю і відповідністю усім нормам і стандартам безпеки. Серед основних переваг такого формату:

  • висока швидкість нагрівання підлогового покриття;
  • швидкий монтаж системи;
  • інфрачервона плівка тонка, а тому не забирає багато місця і не піднімає суттєво рівень підлоги;
  • вигідна вартість.

З недоліків можна назвати хіба що доволі слабку потужність у порівнянні з деякими іншими системами. А також чутливість до сильних навантажень. На зони, де розташовується інфрачервона плівка, категорично забороняється ставити важкі меблі і техніку.

Алюмінієві мати

Це проста у встановленні конструкція, яка складається з нагрівальних елементів, рівномірно викладених на алюмінієву плівку, і фіксується під підлоговим покриттям за допомогою спеціального скотчу. Серед основних переваг:

  • швидке встановлення;
  • висока ступінь безпеки;
  • повна герметичність системи, яка дає захист від контакту з вологою.

Єдиний суттєвий недолік – алюмінієві мати коштують помітно дорожче за інфрачервону плівку.

Поширені питання від покупців

Щоб уникнути помилок під час встановлення електричної теплої підлоги під ламінат, краще завчасно поспілкуватися із фахівцями. Експерти підготували відповіді на найбільш поширені питання від покупців:

  1. Який ламінат встановлювати на електричну теплу підлогу? Обирайте підлогове покриття від перевірених виробників. Воно обов’язково має бути сертифікованим і таким, що не виділяє шкідливі формальдегіди під час нагрівання. Це переважно класи підлогового покриття 31-33.
  2. Яку температуру може витримувати ламінат? Обираючи електричну теплу підлогу, звертайте увагу і на максимальну температуру нагрівання підлогового покриття. Для ламінату цей показник не має перевищувати 26-27°С. Більші температури можуть призвести до деформування покриття, появи дефектів, у тому числі тріщин.

Сподіваємося, ми допомогли вам ознайомитися з усіма особливостями та правилами встановлення електричної теплої підлоги під ламінат. Такі системи дійсно можуть зробити мікроклімат в кімнаті набагато приємнішим та комфортнішим навіть в холодний сезон.

Что будем искать? Например,Человек