Яку теплу підлогу вибрати під плитку

Тепла підлога – це чудовий спосіб подбати про належне опалення в зимовий період часу. Багато українців вирішують організувати саме таку систему у власному житлі. І дуже часто полягає необхідність підібрати належні нагрівальні елементи під певний тип підлоги, зокрема і під плитку.

В інтернет-магазині https://e-teplo.kiev.ua/teplij-pol-pod-plitku/ у вас є можливість відшукати оптимальний нагрівальний елемент, який буде відповідати всім вашим потребам.

Тонкі нагрівальні кабелі

Потрібно розуміти, що під плитку також можна встановити нагрівальний кабель в стяжку. Однак такий варіант теплої підлоги передбачає надзвичайно складний процес монтажу. Але як його альтернативу можна використовувати тонкий двожильний резистивний кабель. Він відрізняється чудовим рівнем безпеки та ефективності, хоча потужність такого обладнання менша ніж у більш габаритних дротів.

Загалом, якщо ви вирішите встановити тонкі нагрівальні кабелі під плитку, можете розраховувати на такі основні переваги, які пропонує цей елемент для опалення будинку:

  • простий процес встановлення – не потрібно знімати стяжку, якщо вона вже є, або ж планувати встановлення системи опалення ще на початкових етапах ремонту;
  • невелика товщина – класичний нагрівальний кабель забирає до 7 сантиметрів висоти приміщення, тонкий варіант – не більше двох;
  • можливості для ремонту або переустановлення – для цього потрібно лише демонтувати плитку, не потрібно повністю знімати підлогу й руйнувати стяжку.

Нагрівальні мати

Нагрівальні мати – це також один із дуже поширених елементів для обігріву підлоги. Загалом це ті ж самі резистивні кабелі, які однак вже попередньо розміщені за відповідною схемою на гнучкому маті. Таким чином користувачу не потрібно створювати схему розташування кабелів, вона вже готова.

Нагрівальний мат може використовувати одножильні та двожильні кабелі. У першому випадку потрібно повертати кабель назад до терморегулятора, в другому випадку кабель закінчується спеціальною муфтою, тому правильно розташувати мат в приміщенні значно легше.

Загалом такий нагрівальний елемент відрізняється такими основними перевагами:

  • елементарний монтаж;
  • рівномірний нагрів підлоги;
  • високий рівень безпеки;
  • можливість встановлення мата прямо в плитковий клей;
  • тривалий термін експлуатації.

Інфрачервона плівка

Плівкова тепла підлога – це один із останніх варіантів, який з’явився на ринку. Як і нагрівальні мати, вони відрізняються дуже простим процесом встановлення, а також невеликою товщиною. Інфрачервона плівка є одним із найбільш дешевших нагрівальних елементів, які доступні на ринку. Але потрібно  розуміти, що така підлога дуже погано переносить вологу, тому встановлювати її у ванну або туалет не рекомендується. Залишається тільки кухня з тих приміщень, де регулярно використовується плитка.

Что будем искать? Например,Человек