Вуличні світильники: особливості і поради вибору приладів освітлення

Купуючи вуличні світильники, ми отримуємо якісні прилади освітлення для забезпечення безпеки, комфорту та затишку у нашому дворі або прибудинковій території. Вони створюють приємну атмосферу для вечірніх прогулянок, зустрічей та відпочинку.

Інтернет-магазин Svetilnikoff пропонує вуличні світильники високої якості за доступною ціною. Замовте якісну продукцію за доступною ціною і встановлюйте сучасне освітлення.

Добре організоване зовнішнє освітлення — це важливий аспект безпеки і чудовий спосіб зробити ваш будинок привабливим. Вуличні світильники допомагають виділити красу вашої садиби, зробити акцент на архітектурних деталях і ландшафтному дизайні. Вони створюють граціозні акценти і привабливі силуети в нічному пейзажі.

Купити вуличні світильники можна на ринку або в спеціалізованому інтернет-магазині, але перед цим необхідно врахувати декілька важливих критеріїв. Правильний вибір приладів освітлення для вулиці залежить від багатьох факторів: освітлюваної території, типу і властивостей джерел світла, умов експлуатації і багато іншого.

Критерії вибору вуличного світильника

При виборі вуличних світильників важливо врахувати декілька критеріїв, адже не всі прилади освітлення однаково підходять для всіх ситуацій. Нижче приведено список основних критеріїв, які слід врахувати:

  • Матеріал корпусу. Світильники мають бути виготовлені з довговічних та стійких до атмосферних впливів матеріалів. Сталеві, алюмінієві та пластикові світильники є найпопулярнішими на сьогоднішній день.
  • Тип джерела світла. Використання енергоефективних джерел світла, таких як світлодіоди, може значно знизити витрати на енергію.
  • Ступінь захисту. Повинні мати високий ступінь захисту від вологи і пилу.
  • Дизайн. Має відповідати загальному стилю вашого будинку або саду.

Завдяки широкому асортименту в інтернет-магазині Svetilnikoff кожен зможе знайти прилади освітлення, які відповідатимуть всім перерахованим критеріям.

Як порахувати кількість світильників та потужність

Вибір вуличних світильників — це тільки половина справи. Наступним важливим етапом є розрахунок кількості світильників і їх потужності. Це залежить від розмірів та форми ділянки, а також від місця їх установки.

Відстань між світильниками для вулиці має бути достатньою для забезпечення якісного освітлення, але не занадто великою, щоб не створювати зайвих тіней. Зазвичай, вуличні світильники розташовують з інтервалом в 5-10 метрів.

Потужність світильника залежить від його призначення. Для загального освітлення ділянки рекомендується використовувати світильники потужністю від 60 до 100 ватт. А для освітлення доріжок та алей — світильники меншої потужності, від 20 до 40 ватт.

Завжди пам’ятайте, що головне в організації вуличного освітлення — це не тільки вибір якісних світильників, але і правильне їх розташування та використання.

Что будем искать? Например,Человек