Цінні поради по вибору ліжка для двох дітей

Обов’язковим атрибутом дитячої кімнати є ліжко. Але оскільки в інтер’єрі воно займає багато місця, питання умеблювання спальні для дітей виходить на перший план у сім’ях із двома дітьми. В ідеалі чудово буде облаштувати окремі кімнати для кожної дитини та придбати два ліжка, що окремо стоять. Проте оскільки більшість квартир не може похвалитися великими габаритами, то справжньою знахідкою в такій ситуації стає двоповерхове ліжко для дітей. Відомо, що від правильності вибору меблів для сну залежить комфорт та здоров’я ваших нащадків, тому виробники пропонують різноманітні варіанти, які підійдуть сім’ям, в яких ростуть відразу двоє дітей. Представляємо найбільш розповсюджені види таких ліжок та радимо скористатися простими порадами щодо їх вибору.

Класична рекомендація — двоярусна модель

Ця «класика жанру» не одне десятиліття користується популярністю серед дітей різного віку. Двоповерхова версія спрощує умеблювання спальні, економить в ній місце та допомагає грамотно зонувати кімнату. Спальні місця в таких ліжках бувають декількох видів:

  1. Одне над одним.
  2. Перпендикулярно по відношенню один до одного.
  3. Зі зміщенням, а загальна конструкція доповнюється шафою, тумбою чи комодом.

Двоповерхові меблі для сну дуже зручні в малогабаритних квартирах, а також якщо діти різновікові або різностатеві. Щоправда, такий виріб розрахований на малюків, які досягли п’ятирічного віку, оскільки в більш ранньому віці знаходиться на другому поверсі такого ліжка не дуже безпечно.

Чому ліжко-пенал це практично?

Така висувна версія є чудовою альтернативою двоярусним виробам. Перед сном пенал-ліжко трансформується в комфортне спальне місце, а вдень забирається в окрему нішу, звільняючи корисний простір приміщення. Отже, модель не захаращує житлові метри поміщення та чудово економить місце в кімнаті. До переваг висувної версії також відносять факт, що обидва ложа розташовуються не високо. Це виключає отримання травм дитиною, навіть якщо та випадково впаде з ліжка.

Функціональні відкидні ліжка

Ще одним неординарним варіантом для умеблювання дитячої стає конструкція з підйомним механізмом. Це чудове рішення для облаштування кімнат, де живуть активні діти. Вдень такі меблі забираються в стіну і виглядають як шафа, а вночі — перетворюються на комфортне спальне місце.

Додаткові елементи та дизайн

Часто ліжка стають лише елементом меблевого модуля, доповнюючись:

  • столами чи комодами;
  • тумбочками або шафами;
  • нішами та ящиками.

До позитивних моментів таких конструкцій відносять їх функціональність та практичність. Модульні стінки коштують дешевше, ніж усі взяті окремо меблеві вироби.

Не забувайте, що ліжко для двох дітей має гармонійно вписуватися в інтер’єр їх кімнати. Сучасними виробниками виготовляється безліч оригінальних моделей різноманітних форм: будиночки, автобуси й т.д. Такий неординарний дизайн виробів допоможе одразу, без вмовлянь, вмовити дітей лягати спати.

Отже, дотримуючись наших нескладних порад ви зможете зробити усвідомлений вибір і купити ліжко, яке повністю відповідатиме вашим цілям і потребам.

Что будем искать? Например,Человек