Різновиди суші: макі, нігірі, сашімі, урамакі

Історія суші бере свій початок у Південній Азії. Спочатку варений рис використовувався як один з інгредієнтів для консервації риби. Суші зазнали чимало змін, перш ніж стати самостійною стравою. Сьогодні ця страва має безліч варіантів, відома у всьому світі, а технологія вибору продуктів для суші, приготування та споживання переросла у справжню культуру. Якщо ви ще не знаєте де придбати все для суші, загляньте в каталог Pack Ukraine.

Особливості та продукти для суші-макі

У переліку продуктів для суші-макі обов’язковим інгредієнтом є норі — листи морських водоростей, в які загортають рис і начинку. Потім отриманий рулет нарізають на порційні шматочки.

Найбільш популярними та відомими вважаються футомакі, хосомакі та урамакі. Футомакі відрізняються від інших розміром, є товстим ролом з яйцем, огірком і маринованим дайконом. Хосомаки — тонші, складаються з одного або пари інгредієнтів, частіше це тунець чи огірок.

Вибираємо продукти для суші-урамакі

Продукти для суші-урамакі різноманітніші, частіше додається краб, авокадо або креветки темпура. Відмінний вибір продуктів для суші в Horeca — розділі інтернет-магазину Pack Ukraine.

Урамакі часто називають ролом навиворіт. Вони яскраві та апетитні, для їхнього прикрашання використовується лосось, кунжут, ікра летючої риби. Продукти для приготування суші-урамакі не обмежуються, до слабосоленої форелі, лосося та вугра, додаються різні овочі та сири.

Продукти для приготування суші-нігірі

Якщо ви вперше вирушаєте купувати все для суші, почніть із приготування нігірі. Вони складаються з невеликої овальної порції рису, поверх якої укладаються морепродукти або шматочок риби. Нігірі мають невеликий розмір так, щоб його можна було з’їсти за один-два укуси.

Найбільш поширені продукти для приготування суші-нігірі: лосось, тунець, вугор, морський гребінець, креветки.

Все для суші-сашімі

Сашімі — незвичайна для європейського смаку страва, яка лише віддалено має схожість зі звичними суші. Все для суші-сашімі (лосось, тунець, креветки, гребінці, вугор, кальмарів, восьминогів, скумбрію) просто нарізають тонкими смужками.

Продукти для приготування суші-сашімі не піддаються термічній обробці та не маринуються. Тому особлива увага приділяється якості та свіжості, саме такі продукти для суші у Нoreca інтернет-магазину Pack Ukraine.

Что будем искать? Например,Человек