Порошок в гранулах для прання

Температура води – один із найважливіших факторів, що визначає вибір між гелем та сухим порошком для прання. Більшість речей з вашої шафи відносяться до делікатних і стираються за 30-40°. Незалежно від обраного температурного режиму, гель повністю розчиняється, тому що спочатку має рідку текстуру. З сухими порошками справи складніші, оскільки багато з них не розчиняються в холодній воді. Оскільки виробники одягу та домашнього текстилю рекомендують не перевищувати позначку 40°, це може стати проблемою для вашої пральної машинки. Ви можете замовити гарний порошок в гранулах для прання в магазині "Чиста Хата".

Який порошок не псує пральну машину

Якщо температура води нижче 20°, ви можете виявити на одязі крупинки порошку, через що буде потрібний додатковий цикл полоскання. Як результат — ви витрачаєте більше ресурсів, машинка працює довше, а одяг швидше зношується.

Стан машинки-автомат безпосередньо впливає на її злагоджену роботу протягом довгих років. Сухий порошок може залишати грудки з нерозчинених гранул на деталях побутової техніки, що часто спричиняє поломку. Ці грудочки, які утворюються під час прання в холодній воді, негативно впливають на дренажну систему пральної машини. Згодом грудочки накопичуються, забивають фільтри та стік. В результаті машинка може просто припинити зливати воду.

Підбиваємо підсумки: який порошок краще для пральної машини та вашого одягу

Сухий пральний порошок у гранулах — найкращий вибір для усунення стійких забруднень на одязі після роботи в саду, городі або на будівництві. Найефективніше працює при високих температурах, оскільки глибоке очищення текстильних волокон можливе лише при повному розчиненні гранул. Якщо потрібно випрати заношений і занадто брудний одяг, сухий порошок ідеально підійде.

Гель найкраще справляється з жирними та масляними плямами, підходить для прання в холодній чи твердій воді. Ідеальний варіант для делікатних та темних тканин.

Якщо ви перете в машинці-автомат на низьких температурах або у вас жорстка вода, рекомендуємо купити рідкий порошок. Він також гарний для попередньої обробки плям і замочування речей, для чорних костюмів і делікатних тканин. Якщо ви боретеся із стійкими забрудненнями при високих температурах, використовуйте сухі гранули.

І насамкінець: що краще для прання у твердій воді — гель чи порошок? Це напевно рідкий миючий засіб, який однаково добре працює за будь-яких температур. Воно ж є безпечнішим для машинки-автомат якщо ви звикли прати в холодній воді. Якщо ж у вас немає гелю, використовуйте сухі гранули, але з додаванням пом'якшувачів – бораксу чи оцту. Тепер ви знаєте який пральний порошок підходить саме вам, а тому зможете легко вибрати ефективний миючий засіб на полицях МПР за вигідними цінами.

Что будем искать? Например,Человек