Які паперові крафт пакети забезпечують зберігання якості напівфабрикатів

Зовнішній вигляд пакування дуже важливий у процесі просування будь-якої продукції. У цій статті ми переглянемо переваги таких виробів, як паперові крафт пакети для напівфабрикатів. Вони дуже популярні в Україні, тому має сенс заздалегідь розібратися, які саме різновиди цієї пакувальної продукції з крафтового паперу справді підходять для розфасовки харчових продуктів. Тим більше, що є багато різновидів крафт пакетів. Вибрати одну з них можна через каталог «Тера Пласт»: https://teraplast.com.ua/ua/g83316564-bumazhnye-pakety-pryamougolnym.

Паперові крафт пакети для напівфабрикатів

Пакувальна продукція із паперу є справжнім ветераном у сфері торгівлі. Хоча сьогодні існує багато поліетиленової упаковки, саме паперові крафт-пакети для напівфабрикатів високої якості використовуються найчастіше. Це не дивно, адже вони забезпечують безпеку якості продуктів харчування та чудово виглядають. Однак, не всі крафтові пакети в Україні підходять для фасування харчових продуктів. Для початку, у постачальника пакування повинні бути документи, що підтверджують натуральність матеріалів виготовлення та дотримання санітарно-гігієнічних вимог у процесі виробництва.

Також самі пакети мають підходити для пакування напівфабрикатів. Найкраще, якщо це буде продукція, що має тверде прямокутне дно, виготовлена ​​з паперу з:

  • обробкою сірчаною кислотою, тобто жиронепроникною;
  • просоченням парафіном, завдяки чому з’являється стійкість до вологи;
  • поліетиленовим внутрішнім покриттям та парафіном зовні.

Виходячи з естетичних міркувань, бажано вибирати паперові крафт пакети для напівфабрикатів, що мають оглядове віконце. Завдяки цьому потенційні покупці можуть оцінити зовнішній вигляд вашої продукції.

Якісні крафтові пакети в Україні

Крім напівфабрикатів, які зазвичай реалізуються в замороженому стані, паперові крафт пакети підходять для розфасовки багатьох інших харчових продуктів. І в цих випадках вам не знадобиться стійкість до жиру або вологи. Наприклад, крафтове пакування добре підходить для хлібобулочних виробів, круп та макаронів, фруктів та овочів. Однак для фасування будь-яких харчових продуктів необхідно використовувати лише пакети, які мають санітарно-гігієнічну роздільну здатність. В іншому випадку ви ризикуєте здоров’ям клієнтів та своїм бізнесом.

Что будем искать? Например,Человек