Плюси котячого корму Royal Canin

Корми від виробника Royal Canin (Роял Канін) є одними з найвідоміших і найпопулярніших як серед власників собак, так і серед власників кішок. То в чому ж їхня відмінність від основних конкурентів-аналогів, у чому перевага? Спробуймо розібратися разом у цій статті.

Повсякденні корми Royal Canin. Переваги та відмінності від аналогів

Насамперед визначимося з переліком виробників, продукція яких знаходиться у тому ж класі та ціновій категорії. Головним чином конкурентами Royal Canin (Роял Канін) на російському ринку є Purina (Пуріна) та Hills (Хіллс), на них і зупинимося. Замовити котячий корм Royal Canin ви можете тут https://zooroom.in.ua/shop/product-category-sukhoj-korm/brand-royal-canin/.

Для зручності сприйняття інформація у статті представлена кількома блоками. У тому числі згрупована на вигляд тварини — собаки/кішки.

Асортимент

Асортимент кормів для собак Royal Canin значно більший, ніж у конкурентів. Так, наприклад, Роял Канін може похвалитися наявністю в лінійці цілих 87 позицій, що у кілька разів більше, ніж у Пурини та Хіллса (22 і 23 корми відповідно). Звичайно, час іде, асортиментний ряд оновлюється, але навряд чи останнім вдасться наздогнати свого конкурента, хоча вони, як можна подумати, і не прагнуть.

Але чи добре давати покупцеві такий величезний вибір? З одного боку, є унікальна можливість вибрати корм, який підходитиме не лише під вік та розмір тварини, а й під конкретну породу. З іншого — доводиться порівнювати між собою велику кількість раціонів, вибирати, який же найкращий, що породжує додаткові питання. Однак і умовні двадцять позицій, представлені в лінійці Purina Pro Plan (Пуріна Про План) та Hills (Хіллс), надають можливість вибору. Тут теж є розподіл кормів за віком і розміром тварини, а також раціони, що враховують унікальніші особливості та потреби.

У лінійці Хіллс найбідніший список кормів з особливими якостями. Сміливо можна сказати, що виробник враховував лише найпоширеніші особливості — схильність собак до набору зайвої ваги, чутливе травлення, проблеми суглобів та схильність до алергії. У Пуріни до цього переліку додалися ще й повсякденні корми, придатні для годування стерилізованих і кастрованих собак, що сприяють підтримці шкіри та вовни в гарному та здоровому стані корму, а також раціони для собак із підвищеними енергетичними потребами (активних та робітників). Роял Канін у цьому випадку схожий на Пуріну, але з невеликою відмінністю — тут ви ще знайдете сухе молоко для вигодовування зовсім маленьких щенят.

Что будем искать? Например,Человек