Коли міняти автокрісло на автомобільний бустер?

Гарантією безпеки маленького пасажира під час дорожнього руху є дитяче автокрісло. Існують моделі як для немовлят, так і дітей старшого віку.

Завітавши на сайт «Барбос» можна придбати якісне автокрісло від 0 для новонароджених: https://barbos-toys.com.ua/ua/g106148735-avtokreslo. Також є автокрісла-бустер для дітей старшого віку, яке допоможе закріпити дитину на певній висоті для її максимальної безпеки. Якісне автокрісло 9-36 кг стане надійним помічником під час подорожі. Весь товар сертифікований та виготовлений із міцних матеріалів.

Якісне автокрісло від 0 для новонароджених

Існують автокрісла для новонароджених від 0 у вигляді люльки, оснащеної спеціальними ремнями для кріплення на задньому сидінні транспортного засобу. Це відмінне рішення для немовлят, які ще не сидять.

Також можна надати перевагу моделі у вигляді кокона для перенесення з ручкою. Це мобільний варіант. Деякі з них навіть можна встановлювати на шасі коляски. Краще придбати рішення із кількома положеннями. Якісна модель має знімні чохли, які полегшують догляд за виробом.

Коли можна міняти дитяче автокрісло на автокрісло-бустер

Дітям середнього шкільного віку дитяче автокрісло можна міняти на автокрісло бустер. Вага дитини при цьому може бути від 22 до 36 кг. Бустер зазвичай має вигляд компактного сидіння-підкладки з підлокітниками. Це рішення, коли дитині ще не ефективні штатні ремені безпеки. Частіше така модель використовується по досягненні дитиною 7 чи 8 років та росту в 125 см.

Перевагою конструкції є можливість закріплення тіла на певній висоті та попередження серйозних травм під час аварій.

Як підібрати автокрісло 9-36 кг

При виборі автокрісла 9-36 кг варто звернути увагу на наявність кріплень ISOFIX. Вони міцно та надійно утримують дитину. Що більше пасків безпеки, тим краще крісло виконує свою функцію.

Щоб заощадити кошти можна надати перевагу моделі, яка трансформується в бустер. Таке автокрісло дозволить уникнути зайвих витрат.

Варто звернути увагу на можливість регулювання висоти підголів’я та спинки, що дозволить забезпечити дитині максимум комфорту під час подорожі. Конструкції із розвиненими боковинами допоможуть зберегти життя при виникненні надзвичайної ситуації. Сертифікація будь-якої моделі автокрісла обов’язкова.

Что будем искать? Например,Человек