Виїзна хімчистка – економія сил та часу

Вільний час – це найцінніше у житті сучасної людини, тому краще витрачати дозвілля на приємні моменти з сім’єю, а чистоту помешкання довірити кваліфікованим фахівцям компанії Profclean. Це збереже сили, час, а головне – не потребує складного самостійного транспортування меблів, коли необхідно їх почистити. Виїзна хімчистка відбувається у зручний для власника час.

Очищення м’яких поверхонь меблів професіонали виконують за допомогою перевірених хімічних засобів, що не мають у складі небезпечних для людини та тварин сполук, не викликають алергічних реакцій. В наявності найсучасніше обладнання, що допоможе в боротьбі із брудом не тільки в квартирі, а й в офісі, будинку та приміщеннях після будівельних робіт.

Особливо важливим є клінінг приміщень де проживають домашні тварини, які можуть розповсюджувати інфекції та алергени. Крім цього, регулярного прибирання потребують комерційні організації, де професійне очищення меблів рекомендовано проводити кожного місяця, тоді як у звичайних житлових приміщеннях чистити меблі можна двічі на рік. Це необхідно для запобігання утворенню хвороботворного середовища.

Переваги виїзної хімчистки від Profclean

Послуга виїзної хімчистки є більш дешевою, ніж придбання нових меблів. Самостійне ж видалення забруднень може призвести до невтішних наслідків у вигляді зіпсованого покриття та марного витрачання грошей.

До переваг замовлення виїзної хімчистки можна віднести:

  1. Турботливе ставлення до речей. Фахівці компанії Profclean обирають найефективніший вид обробки, щоб зберегти привабливий зовнішній вигляд та повернути бездоганну чистоту кожній речі в кожній оселі.
  2. Безпеку під час виконання. Сертифіковані хімічні засоби не зашкодять ні вагітним жінкам, ні дітям, ні навколишньому середовищу. Звичайні побутові засоби можуть пошкодити тканину, залишивши плями на тканині, тому краще скористатися послугами професіоналів.
  3. Уважність. Фахівці враховують кожну деталь, тому не варто турбуватися про складні плями та неприємні запахи. Всі вони будуть усунені дуже швидко.

Вартість послуг залежить від обсягу і складності роботи, та загалом ціна залишається доступною для кожного, як і використання найякісніших професійних засобів для хімчистки.

Основні етапи роботи:

  • прийом замовлення та прибуття на виклик;
  • огляд помешкання та поверхонь;
  • оцінка ступеня забруднення, складності роботи та розрахування часу на прибирання;
  • вибір необхідних засобів та техніки для очищення;
  • безпосереднє прибирання та очищення поверхонь меблів;
  • оцінка якості виконаної роботи замовником.

Після виїзної хімчистки оселя отримає «друге дихання» і буде радувати власників бездоганною чистотою та свіжістю.

Что будем искать? Например,Человек