Найкращі автокрісла для дітей

Турботливі батьки завжди хочуть убезпечити своїх малюків. Під час поїздок це допоможуть зробити автокрісла. Хтось вибирає їх, зважаючи на низьку ціну. Проте виробники з бездоганною репутацією ретельно працюють над тим, щоб малюки були максимально захищені та відчували себе комфортно під час подорожі. Які бренди автокрісел для дітей у Рівному найпопулярніші та найнадійніші ― розповімо в статті.

Як вибрати найкращого виробника

Важливо не лише знати, що говорять про той чи інший бренд, але й розуміти, за що його вважають кращим. Тому тим, хто вирішив купити автокрісло, варто ознайомитися з критеріями, за якими їм надають перевагу. У світі торгові марки оцінюють за:

  1. Безпеку. Усі бренди вважають свій захист надійним для дітей, тому що допущені державним стандартом. Проте одні заледве склали тест, інші розробили власну систему захисту.
  2. Встановлення. Жорстке кріплення Isofix та ніжка упору в підлогу забезпечують найкращу фіксацію.
  3. Тканина. Діти часто проливають напої чи розсипають їжу. У вас має бути можливість легко зняти чохол, випрати, висушити. На тканині всі сліди мусять зникнути.

Коли будете вибирати конкретну модель, до уваги потрібно взяти вагу дитини та тип автокрісла. Дбаючи про комфорт, розгляньте варіанти, які пропонують різноманітне оснащення, особливості тощо.

Chicco ― турбота про довкілля

Всесвітньо відомий виробник продукції для дітей розробляє автокрісла з підвищеною вогнестійкістю. Переважна частина моделей Chicco здобула сертифікат GREENGUARD, який підтверджує складання тесту на викиди хімічних речовин. Тож повітря навколо вашої дитини буде екологічно чистим. Відповідно до ініціативи сталого виховання компанія виробляє автокрісла з повагою до довкілля.

Maxi-Cosi ― захист і комфорт

Досвід виробництва дитячих автокрісел під цим брендом складає понад 35 років. Одна з моделей Maxi-Cosi вирізняється гнучким ременем, за допомогою якого можна носити дитину в пристрої через плече. Альтернативою їй є легка внутрішня переноска для малюка. Бустери бренду оснащені захистом для верхньої частини тулуба дитини для комфортної мандрівки та системою нахилу спинки з доступом спереду.

BRITAX-ROMER ― безпека понад усе

Більш ніж 50 років досвіду зробили цей бренд одним із популярних у світі. Під ім’ям BRITAX-ROMER випускається багато різноманітних моделей від призначених для новонароджених до бустерів. Автокрісла обладнані штатними ременями безпеки та позиціонерами. Вони легко фіксуються в машині. За допомогою спеціально розробленої інженерами компанії технології автокрісло поглинає енергію під час ДТП та захищає дитину від удару.

Ці бренди найпопулярніші у світі завдяки якості, яку вони пропонують. Широкий асортимент автокрісел їхнього виробництва ви знайдете на Алло, магазин має декілька точок видачі в Рівному. Подбайте про безпеку своєї дитини вже сьогодні.

Что будем искать? Например,Человек