Де краще замовити суші в Києві?

Начинка може змінюватись, але незмінною складовою суші є рис, який вважається дієтичним продуктом. У ньому трохи калорій (115-130 ккал на 100 г) і майже немає білків та жирів, зате багато вуглеводів. Складні вуглеводи дають організму необхідну енергію і довгий час створюють відчуття ситості. Крім того, рис є природним абсорбентом, який виводить із організму зайву рідину, а заодно шлаки та токсини.

Втім, деякі дієтологи вважають, що корисний тільки неочищений коричневий рис, тому що саме в лушпинні містяться всі вітаміни та мінерали. А білий рис лише додає стравам калорійності та сприяє набору ваги. У будь-якому випадку рис не можна віднести до шкідливих продуктів, головне — дотримуватися міри. Але й наріжним каменем ПП його не назвеш.

Що робити, якщо дуже хочеться суші?

Якщо ви намагаєтеся дотримуватися правильного харчування, але не уявляєте життя без суші, їсти все-таки можна, але обережно. Найкраще готувати їхні будинки. Це не так вже й важко, просто вимагає деякого досвіду. А якщо ви віддаєте перевагу ресторанам, то вибирайте тільки перевірені місця з гарною репутацією. Так ви зможете бути впевнені як інгредієнти. Якщо ви хочете дієтичні та смачні суши замовити у Києві, то радимо це зробити в ресторані ROCO Sushi.

Віддавайте перевагу класичним ролам та суші без додаткових соусів та шкідливих інгредієнтів. Вашим девізом має бути фраза «чим простіше, тим краще». Використовуйте малосольний соєвий соус і лише легко вмочуйте в ньому суші, а не купайте доти, поки шматочок цілком не просочиться.

Чи не переїдайте: 4-5 суші або не більше однієї порції ролів буде достатньо, щоб насититися. Якщо наявність рису для вас неважливо, то краще обмежитися сашими — певним чином нарізаною свіжою рибою. Перед головною стравою можна з’їсти суп місо. Це дозволить вгамувати перший голод і не принесе багато зайвих калорій. І, нарешті, варто їсти суші не частіше одного разу на тиждень, так ви збережете свіжість відчуттів від їжі і не завдасте зайвої шкоди фігурі.

Найбільш низькокалорійними є прості тонкі роли з овочами:

  • огірком — 90 ккал на 100 г;
  • маринованою редькою — 46 ккал;
  • цукіні — 87 ккал.

Одними з найкалорійніших вважаються:

  • дракон-маки — 189 ккал на 100 г;
  • харумаки — 242 ккал;
  • унаги кані — 277 ккал.

Від гострих та запечених суші краще відмовитись, у них суцільний майонез та калорії.

Что будем искать? Например,Человек