Якісна косметика із натуральних інгредієнтів: купуйте зручно

Як вибрати косметичні засоби на основі натуральних компонентів і чим вони відрізняються від звичайних?

Сьогодні лейбли «bio», «organic» та «natural» міцно закріпилися на етикетках доглядових та декоративних засобів, проте мало хто знає напевно, що насправді мають на увазі ці написи і чи мають на увазі. Особливу популярність останнім часом здобула натуральна косметика, яка позиціонує себе як максимально eco-friendly, при цьому анітрохи не поступаючись за ефективністю звичайним засобам на полицях б’юті-корнерів. У всіх нюансах цього тренду вирішили розібратися разом із фахівцями бренду Lantale.com.ua (интернет магазин Ланталь).

Яка косметика вважається натуральною?

Натуральною вважається косметика, яка містить щонайменше 95% натуральних інгредієнтів у своєму складі. Тому перед черговою б’юті-купівлею варто насамперед звернутися до докладного опису складу засобу. На етикетці ви не повинні знайти згадки про продукти нафтопереробки (за винятком деяких дозволених стандартами консервантів), парафінів, ароматизаторів, феноксиетанолу та синтетичних барвників.

Процеси виробництва та переробки косметики мають бути екологічно чистими, а також безпечними для здоров’я людини. Це досить складно зрозуміти непідготовленій людині, але є кілька способів. По-перше, пошукайте на упаковці продукту іконки авторитетних сертифікаційних органів. Для отримання такого сертифіката (і можливості ставити піктограму на упаковку) косметичний продукт повинен проходити перевірку, і часто не одну. У кожній країні різні сертифікаційні організації, і значки можуть бути різні — не полінуйтеся знайти інформацію безпосередньо про обраний вами засіб.

Другий спосіб — стежити за соцмережами та публікаціями бренду, перевірити документи на сайті. Якщо виробник пройшов перевірки та отримав за їх результатом сертифікат, то він обов’язково буде повідомляти про це.

Не треба говорити, що генно-модифіковані інгредієнти та мінеральні олії – перші у списку табуйованих компонентів у складі натуральної косметики. Упаковка та тара натуральних косметичних засобів часто можуть бути виготовлені з матеріалів, що переробляються. Формально це не є обов’язковою вимогою, але для отримання документів про «натуральність» та «органічність» бренд повинен подумати про етичність своєї упаковки. Крім того, все більше покупців зараз роблять вибір саме на користь коштів, упакування яких можна здати в переробку або повторно використати.

Что будем искать? Например,Человек