Як вибрати чоловічу косметику на подарунок чоловікові

Як вибрати чоловічу косметику в подарунок та порадувати свого бро!

Спойлер: нічого складного, чоловікам теж потрібні шампуні, креми, засоби для укладки. Все як у дівчат (крім олії для бороди, ахаха), тільки з нашим суворим агресивним колоритом. Вибрати та замовити чоловічу косметику на подарунок чоловікові ви можете тут fjpomades.com.

А у чому взагалі різниця? Особливості чоловічої косметики

  1. Це тільки так здається, що шкіра та волосся у чоловіків та жінок однакові. Є кілька основних відмінностей:
  2. У чоловіків активніше працюють статеві гормони. Це той самий тестостерон, ну ти знаєш. Все б добре, але є побочка: через цей гормон активують і сальні залози. А значить, чоловіча шкіра жирніша, схильна до підшкірних прищиків.
  3. Чоловіки постійно голяться. Навіть якщо відрощують бороду, все одно голять щоки, підборіддя, щоб надати форму. Ах, як травмується наша ніжна шкіра! Так-так, про роздратування і почервоніння ми знаємо більше, ніж слабка стать.
  4. У чоловіків активніше працюють мімічні м’язи. Як результат – більше зморшок. Ну і в цілому ми не особливо турбуємо себе відходом, чого тут. Тому часто й виглядаємо старшими за своїх ровесниць.
  5. Волосся у нас теж жорсткіше і міцніше. Щоб їх укласти, пінкою і мусом не обійдешся, потрібні сильніші засоби.
  6. А ще маємо бороду, хо-хо! І за нею теж треба доглядати.

Висновок очевидний: жіночі тюбики та баночки нам не підійдуть. Тому якщо хочеш реально порадувати свого чоловіка, вибирай спеціальні засоби. У них інша формула та інший склад – спеціально для чоловіків.

Засоби для волосся

Тут уже важче. Сперечаємося, твій бро теж розглядає модних мачо зі стильними стрижками і потай хоче виглядати так само? Постарайся пояснити йому, що самі собою такі стрижки не тримаються, їх треба укладати. І ось для цього є спеціальні засоби: глина, паста, помада, бриолін.

  • Можливо, твій бро боїться, що всі ці засоби будуть помітні на волоссі, зачіска буде липнути і блищати і взагалі «чо я як пе … представник сексуальних меншин». Прямо сміливо кажи йому, що сучасні засоби практично непомітні на волоссі, при цьому чудово справляються з укладанням. А тепер лайтовенько: від чого він точно не відмовиться, то це від шампуню та гелю для тіла. Особливо якщо він 2 в 1: пам’ятаєш, казали, що чоловіки віддадуть перевагу одному універсальному засобу, ніж кілька флакончиків?
  • Ну ось це саме той випадок.

Засоби для бороди

Так-так, за бородою теж треба доглядати. Крім стрижки та регулярного миття (пам’ятай про шампунь!), радимо змащувати її спеціальним маслом!

Інакше борода буде пушитися, волоски стирчати на всі боки — словом, вигляд недоглянутий і дикий. До речі, якщо у твого чоловіка погано росте борода, тобі точно сюди. Олія прискорить ріст волосся і запобігає їх випаданню.

Что будем искать? Например,Человек