Обручки з білого золота в Україні

Обручки з білого золота в Україні

Обручки з білого золота в Україні
СОДЕРЖАНИЕ
0

Ви, напевно, вже бачили безліч обручок, але чи були серед них екземпляри з білого золота? Хіба кілька. Красою таких кілець часто нехтують, і даремно. Обручки з білого золота настільки ж красиві та довговічні, як і аналогічні з жовтого. У цій статті ви зможете дізнатися більше про кільця з білого золота, перш ніж зробите свій вибір. Хто знає, можливо, таке кільце – саме те, що ви шукали. Обручки з білого золота в Україні ви можете замовити тут https://imperiazolota.ua/ua/kabluchki/obruchki/z-bilogo-zolota-obr/.

Що таке обручки з білого золота?

Обручки з білого золота роблять власне з білого золота. Але зачекайте, а хіба золото не має бути жовтим? Так, так і є, але так само і біле золото. Його отримують, змішуючи два різні метали для отримання потрібного відтінку сплаву. Кінцевим продуктом є золото, але іншого кольору. Обручки з білого золота часто плутають із кільцями зі срібла. Але при ближньому розгляді стає очевидним той факт, що біле золото виглядає краще ніж чисте срібло.

Є 3 способи отримання сплавів для кілець із білого золота:

  1. Сплав із нікелю та жовтого золота.
  2. Сплав паладію та жовтого золота.
  3. Іноді замість двох вищезгаданих металів у сплаві із золотом використовують срібло.

Золото – м'який метал, тому його потрібне зовнішнє покриття для більшої довговічності. Кільця з білого золота покриваються додатковим шаром захисним з родіуму. Це важкий метал сріблястого відтінку з хорошим ефектом, що відбиває. Він забезпечує кільцю екстра-захист. Однак, будь-яке покриття з часом стирається і тому час від часу його потрібно оновлювати. Ми пропонуємо родіумне покриття різних відтінків для наших кілець, але спочатку вам потрібно зробити запит.

Які переваги обручок з білого золота?

Головний «плюс» таких кілець у тому, що вони нагадують платинові, але їхня вартість значно менша. Багато хто, хто любить платину, але не може собі дозволити вироби з неї, вибирають прикраси з білого золота. Гроші, заощаджені при покупці обручки з білого золота, можна витратити на купівлю діамантів або інших коштовностей. Крім того, носити обручки з білого золота – це ще й модно. Як і платина, сліпуче сяйво білого золота привертає додаткову увагу до діаманта. Тому є сенс у покупці якісного каменю. В оправі з білого золота ваш діамант не залишиться непоміченим. Щоб привернути більше уваги, ви можете придбати набір Prong. Ми маємо набори Prong всіх видів.

Комментировать
0
Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

Это интересно