Особливості браслетів зі вставками

М’які браслети — ланцюги, ланки і не тільки

М’які браслети підрозділяються на наступні типи:

  1. Ланцюгові — складаються з безлічі ланок різної форми (в залежності від якої розрізняють якірні або панцирні типи плетіння).
  2. Глідерние — ланки браслета з’єднані між собою пружинами або шарнірами.
  3. Плетені — ажурна пов’язана конструкція.
  4. Біжутерні браслети з декоративними елементами (намистини, камені), закріплені (нанизані) на волосінь, дріт або гумку
  5. М’які види браслетів є найбільш масовими, в тому числі з причини зручності в носінні і універсальності. Наприклад, одних тільки браслетів-ланцюжків існує безліч в залежності від типу плетіння, товщини і застосовуваних декоративних технік.

До ланцюжках можуть приєднуватися підвіски, замочки браслетів також бувають різних типів і іноді служать декоративним елементом.

На ланцюжок від браслета можна нанизувати «Шарм» (англ.charms) — спеціальні намистини різних форм, отримуючи складовою браслет, найпопулярнішим брендом серед яких є Пандора.

Тенісні браслети — при чому тут спорт?

Окремим підвидом глідерних браслетів можна вважати так звані «тенісні браслети». Це тонкі браслети на застібці з повторюваним по колу декоративним елементом, найчастіше — одним і тим же дорогоцінним каменем. Класика жанру тенісного браслета — це вишукане діамантове прикраса. Термін по суті ввела в ювелірну моду в 1987 році американська тенісистка Кріс Еверт, чий діамантовий як вона називала «тенісний браслет» порвався під час гри і привернув загальну увагу. Як водиться, зі світу високої моди цей тип прикраси перекочував в звичайне життя, і в своєму більш демократичному варіанті став іменуватися «браслетом в тенісному стилі», дозволяючи ювелірам вносити «відхилення» від діамантового зразка. Замовити браслети ви можете тут https://kuz.ua/braslety/.

Чоловічі браслети на руку — види і стилі

Особа, фігура і руки — перш за все на ці частини чоловічого тіла звертають увагу жінки при знайомстві. Чоловічі браслети підкреслюють оригінальність і стиль свого власника. Тому завойовують все більшу популярність у чоловіків різного віку і способу життя.

Браслети для чоловіків були актуальні ще за часів Старого Завіту, коли царі і владики прикрашали себе, підкреслюючи своє знатне походження і багатство.

У Древній Русі до 13 століття використовувалися широкі срібні браслети-наручи з язичницькими орнаментами. В середині 20 століття захоплення американських підлітків браслетами поступово поширилося і на доросле населення. Сьогодні стильні чоловічі браслети — красивий і модний аксесуар.

Які браслети носять чоловіки?

Крім більшого розміру (зазвичай він починається від 19 см), браслети для хлопців виглядають досить лаконічно і масивно, облягаючи зап’ясті. У деяких різновидах однозначного поділу немає. Маскулінність прикраси визначається суб’єктивним сприйняттям і в деякій мірі матеріалом, з якого вона виготовлена.

Что будем искать? Например,Человек