Послуги з оренди яхт в Одесі

Речі, на які варто звернути увагу, перед тим як орендувати яхту

Коли вирушаєш в подорож, хочеться провести його максимально яскраво і цікаво, щоб було що згадати навіть через кілька років. І один з найкращих варіантів для такого відпочинку — відправитися в круїз по безкрайніх морях і океанах світу, туди, де температура рідко опускається нижче +20 градусів навіть взимку, щоб провести незабутній відпочинок біля узбережжя теплих тропічних островів. І якщо ти хочеш відчути справжню свободу і дух авантюризму, побувати в ролі капітана корабля і зануритися в атмосферу мореплавання, то оренда яхти — то, що тобі потрібно. Але щоб такий відпочинок пройшов ідеально, варто знати кілька речей. Яких саме — нам розповіли фахівці агентства з оренди яхт ALS Yachts. Детально тут https://als-yachts.com/ru/.

Як вибрати регіон для подорожі

Оренда яхти відрізняється від оренди автомобіля тим, що її пропонує досить невелика кількість компаній через зрозумілою причини — високої вартості судна. Деякі яхти можуть коштувати понад півмільйона доларів, і їх власники несуть певні ризики, віддаючи такі судна в оренду. Для подорожі слід вибирати регіони, в яких оренда яхти не стане проблемою і є вибір між декількома видами кораблів. Так, наприклад, якщо ти вибереш Кубу, то тобі буде доступно 8 яхт, і це тільки в категорії вітрильних яхт. А ось в досить проблемних регіонах, на зразок західного узбережжя Африки, вибір буде досить невеликий.

Також врахуй безпеку регіону для подорожі на яхті. Вивчи інформацію про сезонах і вибери місце з максимально безпечними водами і мінімальним ризиком нарватися на ураган, шторм і інші неприємності. Вибираючи регіон для подорожі, орієнтуйся на навички найменш підготовленого члена команди, і якщо це сімейний відпочинок з дітьми, то слід вибрати максимально безпечний варіант.

Перш ніж вибирати чартерну компанію, слід ознайомитися з відгуками на кожну з них, звернути увагу на те, в яких регіонах можлива оренда, яке загальна кількість яхт є для цього, а також наскільки великий досвід в цій справі у самій компанії. Наприклад, ALS Yachts — одне з перших яхтових агентств України, що пропонує великий асортимент яхт в Одесі. При цьому кожну можна забронювати онлайн.

Что будем искать? Например,Человек