Сучасний макіяж. Фарбування брів і вій

Сучасний макіяж. Фарбування брів і вій

Сучасний макіяж. Фарбування брів і вій
0

Як говорить джерело, то хна — природний засіб, що отримується з рослини Лавсонія. Допомогти вам красиво виглядати може салон краси.

Якщо порівнювати хну з хімічними засобами, які можуть містити подразнюють шкіру речовини такі, як, наприклад, аміак, то спосіб фарбування брів хною, є найбільш безпечним. Використовуючи хну при фарбуванні, гарантовано можна уникнути алергічних реакцій, зважаючи на відсутність в її молекулярному складі алергенів.

Хна сприятливо впливає на структуру бровние волоска, наповнює його біологічно активними речовинами і корисними компонентами. Після тривалого використання цього засобу для фарбування, брови набувають густоту, і їх зростання стає більш рівномірним.

Вид цього фарбувального кошти є порошок бурого кольору. При нанесенні його на волосяний покрив в чистому вигляді, волосся, в залежності від початкового тону, можуть набувати від яскраво — рудого до помірно-мідного відтінку.

Для успішного фарбування, і придбання волосків брів звичного відтінку «брюнет» чисту хну необхідно перемішати з іншим додатковим природним барвником. Найчастіше професіонали використовують для цих цілей чай, какао і басму.

Сортів хни не так вже й багато. Вони розрізняються по країнах виробникам:

  • Пакистан.
  • Іран.
  • Судан.
  • Індія.
  • Єгипет.

Найбільш якісним сортом хни повсюдно визнана фарба, привезена з Індії. Вона відрізняється особливою стійкістю, а ефект фарбування яскравіше, ніж від хни, виробленої в інших країнах. Крім того, структура фарбувального індійського порошку дуже зручна в застосуванні, так як помел дуже дрібний.

Хна, привезена з Ірану, має лікувальні властивості, вона зміцнює волосся, але фарбування брів і вій їй не таке стійке.

В наші дні хну для косметичних цілей легко придбати в спеціалізованих магазинах і компаніях. Роблячи вибір, слід приділити особливу увагу складу і опису свій на упаковці. Склад деяких марок хни доповнений допоміжними компонентами, які додатково доглядають або роблять волоски брів більш здоровими.

Якою б якісною не була хна, її стійкість все-таки буде залежати від індивідуальних особливостей організму. Середній термін ефекту від фарбування становить 3 — 5 тижнів. Чим більше концентрація хни, тим більше протриматися забарвлення.

Перед нанесенням фарбувального складу, брови слід обробити спиртовим розчином. Для стійкості в фарбу з хною додають чай з лимонним соком.

Комментировать
0
Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

Это интересно